OnePlus-concepten
Tijdens de Consumer Electronics Show (CES) in januari, liet OnePlus voor het eerst een concept zien van technologie om camera’s te verduisteren als ze niet in gebruik zijn. Tijdens de lancering van de telefoon, liet het bedrijf weten ‘het apparaat niet op de markt te brengen’. In maart zullen we wederom kunnen smullen van een nieuw concept-apparaat. Via het Twitter-account van OnePlus is een teaser naar buiten gekomen, met aan het einde een datum waarop OnePlus ‘meer zal laten zien’ van de technologie. Om precies te zijn zal OnePlus op 3 maart de technologie tegenover de hele wereld laten zien.
Wil je de video in de tweet van @OnePlus_UK bekijken? Klik dan op deze link
Vermoedelijk is OnePlus van plan om een nieuw concept-apparaat te tonen. Het zal echter niet gaan om een nieuwe telefoon of ‘een ander commercieel apparaat’, zo maakte het bedrijf eerder bekend. Als je meer informatie over de OnePlus 8-serie had verwacht, dan moet ik je nu teleurstellen. Wat de Chinese fabrikant wel zal lanceren, is nog onbekend. Uit de video van OnePlus kan je weinig informatie halen. In de video zien we vermoedelijk een aluminium blok, dat deels is uitgesneden door een robot. In afbeeldingen op OnePlus’ Twitter-account staat dat ‘robots cool zijn’, en dat gebruikers ‘niet verder moeten zoeken’.
Concept-apparaat
Onbekend is of het concept-apparaat dat OnePlus zal tonen, te maken heeft met de OnePlus 8-serie. Het vermoeden gaat dat de Chinese fabrikant zijn 8-serie telefoons eind maart of begin april op de markt zou brengen. Ditmaal zou OnePlus werken aan een drietal telefoons: de OnePlus 8 Lite, de 8 en ten slotte de OnePlus 8 Pro. Renders van de toestellen zijn al meermaals verschenen en inmiddels gaat het vermoeden dat de OnePlus 8-serie een IP-rating krijgt voor waterbestendigheid. Daarnaast is OnePlus toegetreden tot de Wireless Power Consortium – een vereiste stap om smartphones te voorzien van draadloos laden.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Nou ja, als je er zo van overtuigd bent dat de Sony goed, dan moet je hem ook gewoon kopen. Maar niet gaan klagen straks als je hem aan de straatstenen niet kwijtraakt. Ik heb je gewaarschuwd, Vriend ?
Nokia komt weer terug met de 8.2. Let maar op.
Het duurt alleen een beetje lang.??
Koop nou geen Sony. Daar krijg je echt spijt van.
Maar uiteindelijk is er maar één telefoon waar ik op zit te wachten. Alleen moeten ze wel een beetje op gaan schieten. Man man man, wat duurt dat lang zeg.?
Camera, smartwatch?
Leuk dat Oneplus dit doet, ik kan wel genieten van al die techniek.
Zouden wel meer bedrijven mogen doen.
Het duurt wel lang dat wachten op de nieuwe OnePlus 8. Al moet ik wel zeggen dat ik me in de Sony Xperia 1 Mark II heb verdiept en dat toch echt een prachtig apparaat vind. Ja echt nooit gedacht dat ik dat zou zeggen nog over een Sony?
Geen Notch
Stereo front speakers
Dualshock 4 support
Oled 6,5 inch
4k
Hdmi output
Waterdicht
Draadloos laden
4000 mah batterij
Oneplus moet echt met iets bijzonders komen om mij nog te kunnen laten switchen van gedachten.