Je kan nu in Google Tasks belangrijke taken markeren met een sterretje. Uitgelezen kans dus om bepaalde taken nog verder op de lange baan schuiven.

Lees verder na de advertentie.
Google Tasks krijgt sterretjes
Google Tasks is de todo-app van Google die je niet alleen via een app kunt gebruiken, maar ook via het zijmenu in Google Agenda en Gmail. Ontzettend handig dus want de taken zijn altijd overal bereikbaar en dus moet je ze wel afronden. Wist je dat Dim een van de grootste gebruikers van Google Tasks is?
Ben jij iemand die van procrastineren houdt? Dan zal de nieuwe update voor Google Tasks je bevallen. Google meldt namelijk in een blogbericht dat je kun je nu belangrijke taken markeren met een sterretje. Dit is vergelijkbaar met functie in Drive waarmee je bestanden een ster kunt geven, zodat je ze makkelijk terug kunt vinden in het zijmenu. Dat laatste is nu ook mogelijk voor de taken in Google Tasks meldt Google: “Bovendien kun je je items met ster bekijken of sorteren in verschillende takenlijsten in de nieuwe weergave met ster.”
Google zorgt er trouwens niet voor dat de met een ster gemarkeerde taken automatisch gesorteerd worden. Dat mag je zelf doen door ze te slepen naar de gewenste plek.
Procrastineren betekent ‘uitstellen’, ‘op de lange baan schuiven’. Het bijbehorende zelfstandig naamwoord is procrastinatie ‘uitstel’; het wordt ook gebruikt in de betekenis ‘(ziekelijk) uitstelgedrag’, het uitstellen van vervelende of inspannende taken waarvan iemand eigenlijk wel weet dat uitstellen niet handig is.
Genootschap Onze Taal
De sterren komen beschikbaar voor alle Google Workspace-klanten, ook voor zakelijk gebruikers en gebruikers met een legacyversie van G Suite. De update gaat mee in de gebruikelijke uitrolplanning van Google en dat betekent dat het tot 15 dagen duurt om elk Workspace-account te bereiken. Op de redactie zijn de sterren nog niet zichtbaar. Dim is er in ieder geval nu al erg blij mee. De onlangs aangekondigde ondersteuning voor einddatums voor terugkerende taken is al wel zichtbaar.
Wat vinden jullie van deze kleine maar fijne update voor Google Tasks? Ga jij hierdoor overstappen van Google Keep naar Google Tasks of gebruik je een hele andere app om je taken bij te houden? Laat het ons weten in de reacties.

Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten