Wat is jouw Play Points-niveau? Ben je Brons, Zilver, Goud, Platina? Straks komt daar waarschijnlijk nog een niveau bij en dat is vrij ultiem: Diamant. Niet dat diamanten voor altijd zijn zoals in het liedje: je kunt je niveau natuurlijk altijd kwijtraken als je te weinig met de appwinkel van Google doet.
Diamant in de Play Store
Diamant bestaat nu officieel als niveau in de Play Store, al is het wel alleen voor Azië en Amerika op dit moment. Voorheen was daar ook Platinum het hoogste niveau, maar nu niet meer. Bij Platinum geldt: als je meer dan 3.000 Play Points verdient in een jaar, dan krijg je 1,4 punten voor elke dollar die je spendeert en zijn er wekelijkse prijzen van maximaal 500 punten. Je kunt daarnaast rekenen op premium-ondersteuning, waarbij je eerder aan de beurt bent als je een probleem hebt met Play en waarbij je kunt chatten met een expert uit het ondersteuningsteam.
Diamant gaat echt een flinke stap hoger: daarbij moet je meer dan 10.000 Play Points verzamelen en krijg je 1,6 punten bij elke dollar die je spendeert met wekelijkse prijzen tot 1.000 punten. Daarnaast zijn er geen wijziigingen voor de in-game punten (4x) en de boekenverdubbelaars (5x) die we kennen van Platinum. Wel krijg je mogelijk gratis tickets voor sportwedstrijden en korting op een Pixel Fold. En⦠daar zijn we wel wat jaloers op: een exclusief t-shirt.
Ook in Nederland en België?
Of Diamant ook naar Nederland en België komt, dat weten we niet, die vraag hebben we wel uitgezet bij Google en we hopen dat we hier snel meer over horen.
Welk niveau ben jij in de Play Store? Is dat het hoogste dat je tot nu toe bent geweest en zou jij Diamant wel halen denk je? Laat het nu achter in de reacties bij dit artikel.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
En wat kan ik hiermee? Ik heb nl geen idee!
Punten verzamelen. Door apps uit te proberen. Die je kan omzetten in Google Play Tegoed.
Hiermee kan je dan apps kopen of de reclame vrije versie van je favoriete apps mee afkopen.
Dit kan door spelletjes te downloaden en na 1 dag weer te verwijderen (+5 punten) en iedere vrijdag kun je gratis punten krijgen bij tabblad extra’s door alleen maar op de knop claimen te drukken (variërend van +3 tot +20).
Ik ben goud ofzo
Ik neem daar niet aan deel, heb geen betaalmethode aan m’n account gekoppeld en tot nu toe nog niks gekocht bij de play store. Ik ben wel actief in andere programma’s: bij google maps heb ik als local guide meer dan 10.000 punten verzameld, ben daar niveau 7; bij crowdsource heb ik momenteel 400.021 punten en ik moet er 430.000 halen om m’n volgende niveau te bereiken. En hier heb je geen betaalmethode voor nodig om te kunnen deelnemen.
Dan zit ik nog bij koper???
Ik nog bij hout