Samsung Galaxy S25: Nu met Galaxy Tab S6 Lite!

PostNL laat binnenkort zien welke post onderweg is

Claudia Rahanmetan
Claudia Rahanmetan
13 juli 2017, 13:25
1 min leestijd

Mijn Post in beeld

Lees verder na de advertentie.

Mijn Post zal een nieuw onderdeel worden in het zijmenu van de PostNL-app. Wanneer de gebruiker hier op klikt, wordt een foto per poststuk dat onderweg is getoond. Onder de foto is ook te zien wanneer het poststuk precies bij je op de deurmat valt. In het overzicht is via de oranje stipjes welke poststukken de gebruiker nog niet bekeken heeft. Het klikken op de foto toont de foto in een grotere weergave, welke via het prullenbakje verwijderd kan worden.

Op de dag van bezorging, zal de app ’s ochtends notificatie versturen om de ontvanger hiervan op de hoogte te brengen. Onder de getoonde post in het nieuwe onderdeel zal ongeadresseerde post niet worden weergegeven. Dit geldt ook voor brievenbuspost afkomstig uit bijvoorbeeld China.

De PostNL-app is behoorlijk compleet. Sinds kort kun je in de app een Persoonlijke Postzegel ontwerpen met bijvoorbeeld een selfie, een foto van de kinderen of je huisdier. Daarnaast kun je met de app ook ook brieven en pakketten naar het buitenland versturen en ontvang je een pushnotificatie als er een pakketje naar je onderweg is, nog voordat het bij PostNL is.

Beschikbaarheid

De nieuwe functie binnen de app, Mijn Post, zal gefaseerd worden uitgerold en is dus nog niet voor iedereen meteen beschikbaar. De regio’s Den Haag en Rotterdam zijn als eerste aan de beurt. Zij zullen via de app hiervoor worden uitgenodigd. PostNL wil in september, oktober elke Androidgebruiker met de PostNL-app voorzien van de Mijn Post-functie.

PostNL is gratis en is te downloaden uit de Google Play Store door op de onderstaande knop te drukken.

Via: DroidApp

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

8

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

10 november 2017, 2:26

Tot nu toe krijg ik er geen foto’s bij, op 3 android apparaten getest, ook permissies aan gezet..

6 september 2017, 11:39

Duurt lang ….

14 juli 2017, 2:08

Waar kan ik mij aanmelden voor de testapp ben benieuwd?

13 juli 2017, 16:29

Heb meegedaan met de test. Soms zag ik geen foto. Maar ze reageren altijd netjes. Verder werkt het perfect.

13 juli 2017, 16:20

Om het maar eens bot en ongenuanceerd te zeggen: wat een ballentent is dat KPN.
Vorige week nog een pakketje opgehaald. Via email werd ik getriggerd door Aliexpress. Of ik niet wilde bevestigen dat het pakketje was ontvangen. WUT?

Welk pakketje? Niets gezien, niets gehoord. Via de trackingservice van Ali kwam ik erachter dat ze naar zeggen 3x aan de deur geweest zijn met de tijden vermeld. Grote onzin want ik weet zeker dat ik thuis geweest ben op die tijdstippen. De bezorger had kennelijk grote haast en dacht wilde op tijd thuis zijn. Zelfs geen briefje in de bus waaruit dat bleek dat hij aan de deur was geweest en dat het pakketje maar ergens bij een afhaalpunt was gedropt.

Dus maar een beetje rond gaan bellen en zo kwam ik er achter dat ze werkelijk het pakketje ergens hadden gedropt.

13 juli 2017, 16:02

Mooi! Ben benieuwd. Is dit alleen voor pakketjes of ook voor gewone post?

13 juli 2017, 15:38

Een vriend van mij woont in een andere wijk van Rotterdam en was hier inderdaad voor uitgenodigd. Bij mij werkt het helaas nog niet.

13 juli 2017, 15:30

Ik heb dit al een tijd via de test app en werkt goed!