Samsung Galaxy S26 nu scherp geprijsd

Android 4.4 voor Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) beschikbaar, nog niet in Nederland en België

Claudia Rahanmetan
Claudia Rahanmetan
21 april 2014, 11:30
1 min leestijd

Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition

Lees verder na de advertentie.

Met een full HD-scherm met een resolutie van 2560×1600 en een quad-core-chipset geklokt op 2.3 GHz (LTE-versie) of octa core-chipset (overige versies) onder de motorkap heeft deze tablet interessante specificaties. Dit wordt aangevuld door 3 GB RAMgeheugen, 32 GB opslagruimte en de mogelijkheid tot het uitbreiden hiervan met een microSD-kaart. Ook de vernieuwde S Pen is aanwezig in deze 10.1 inch-tablet en de accu heeft een capaciteit van 8200 mAh.

Bij lancering draaide de Galaxy Note 10.1 (2014) op Android 4.3 en nu is Samsung dus bezig met het verspreiden van Android 4.4.2 voor de Wifi-variant van deze tablet. Dat mag ook wel want de Galaxy Note 3, die tegelijkertijd werd gelanceerd, kreeg in januari dit toetje al. 

In Android 4.4.2 voor de Samsung Galaxy Note 10.1 2014 zullen we onder andere lichtere iconen in de statusbalk zien, is de snelheid van het apparaat verbeterd, kan er in draadloos worden geprint. Samsung heeft zelf ook wat aanpassing doorgevoerd. 

➤ uitgebreide review van de Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition

Beschikbaarheid

Android 4.4 KitKat voor de Samsung Galaxy Note 1.1 2014 rolt nu uit in Colombia, wanneer deze in Nederland en België uitgerold zal worden is vooralsnog onbekend, maar dit zal niet meer heel lang duren.

Op ons forum is er een discussie over deze tablet, wil je deze update of andere zaken bespreken dan kan dat in dit topic.

Bron: SamMobile

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

3

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

Plaats een reactie
21 april 2014, 16:42

ik heb deze update handmatig opgehaald bij Sammobile, dus ik draai nu de columbiaanse, gaat perfect, je kan gewoon tussen de talen kiezen, deze dan met ODIN flashen, als hij dan klaar is kan je hem gewoon op Samsung Kies aansluiten, wordt meteen herkend.
deze 4.4.2 doet het werkelijk perfect, veel sneller als voorheen.
ook zijn er enkele iconen veranderd in de status balk, deze zijn nu rond.
Het wit wordt nu zeker als wit gezien, en zwart blijft natuurlijk zwart.
Bij de instellingen is ook het een en ander veranderd.
Mijn tablet was al snel met opstarten, maar nu gaat het echt razendsnel.
Batterij verbruik is ook vebeterd, dus al met al echt een hele verbetering.

21 april 2014, 14:31

Het zou veel netter van Samsung zijn om de eerste note 10.1 zijn verdiende update te geven maar Samsung heeft lak aan deze tablet, schande. Draait nog steeds op Android 4.1.2 terwijl de specs makkelijk 4.4 aan kan.

21 april 2014, 14:29

Nu nog de update naar Android 4.4 op de originele note 10.1. Zit daar nog steeds op Android 4.1.2