Nieuw: de Huawei Watch D2 nu met FreeBuds 5i t.w.v. €99,99 cadeau!

Sonos is nu rechtstreeks vanuit Spotify te bedienen

Claudia Rahanmetan
Claudia Rahanmetan
1 november 2016, 16:28
1 min leestijd
Sonos is nu rechtstreeks vanuit Spotify te bedienen

Lees verder na de advertentie.

Sonos bèta 7.0

Om gebruik te kunnen maken van deze nieuwe functie, moet je eerst aangemeld zijn voor het bètaprogramma van Sonos. Je krijgt dan als bètagebruiker een e-mail met informatie over het bètaprogramma met versienummer 7.0. Hierin is te lezen dat Spotify naar elke Sonos-speaker te streamen is. De Sonos-speakers zijn daarnaast te groeperen om een feestje te maken (en het volume voluit gooien) maar ook te delen met iedereen die de Spotify-app heeft geïnstalleerd. Onderweg in de trein naar huis, zijn de Sonos-speakers al in de Spotify-app te bedienen, zodat je meteen kunt genieten van de muziek als de voordeur opengaat.

Installatie

Na het volgen van de installatie-instructies in de e-mail, zul je een Sonos-account moeten instellen in de Sonos-app. Hierdoor kunnen de Sonos- en Spotify-apps informatie delen en samenwerken. Ook is een Spotify Premium-account een vereiste. De volgende stap is het afspelen van muziek in de Spotify-app via Spotify Connect, een functie waarmee je vanuit Spotify kunt streamen naar andere apparaten in huis. Selecteer daar één van je Sonos-speakers of allemaal tegelijkertijd (via groeperen) en genieten maar.

Beschikbaarheid

Via onderstaande links kun je Spotify en Sonos downloaden. Maar eigenlijk maakt deze nieuwe mogelijkheid de Sonos-app overbodig. De overige instructies zijn in de e-mail, die je als bètagebruiker ontvangt, terug te vinden.

Sonos S1 Controller

Sonos, Inc

6.2
Gratis
Via Google Play

Spotify: Muziek en podcasts

Spotify AB

8.6
Gratis
Via Google Play

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

4

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

1 november 2016, 19:48

Fijn dat dit er is. Naar mijn mening is een sonos een oplossing voor een probleem dat niet meer bestaat. En nu is er dan een oplossing voor een probleem dat je hebt als je nog een sonos hebt.

Klinkt filosofisch toch?

1 november 2016, 18:58

Denon n4 piccolo, spotify connect
geen problemen hier.

1 november 2016, 18:12

Denon Netwerk Reciever ondersteunt Spotify Connect. Fantastisch. ?

1 november 2016, 17:36

Ik ben pasgeleden overstapt van Raspberries met Squeezebox software naar Chromecast Audio’s. Dat werkt echt perfect. En je kan dan zelf je speakers uitzoeken. Ik zie geen redenen om op Sonos over te stappen. Het is duurder en je bent veel minder flexibel. Want er zijn echt veel meer apps die Chromecast Audio ondersteuning hebben dan Sonos ondersteuning.