Sonos
Sonos is een muzieksysteem waar bijvoorbeeld radio mee gestreamd kan worden, maar ook het beluisteren van Spotify, Google Play Music en lokale muziek is mogelijk. Deze op zichzelfstaande speaker die verbonden is met het internet wordt bediend via een app die voor zowel Android als iOS beschikbaar is. Deze is volledig vernieuwd en heeft een nieuw uiterlijk gekregen, gelijk voor Android en iOS. De app is veel stijlvoller geworden en als bètatester heb ik inmiddels al de nodige ervaring.
Over het algemeen is het een grote vooruitgang, maar er blijft één handeling waar ik wat moeite mee heb, dit is niet duidelijk aangegeven. In het scherm waar te zien is welke muziek er afgespeeld wordt, is het vrij lastig terug te gaan naar een vorig menu en dus muziekselectie. Dit moet gedaan worden door op het Sonos-logo te klikken, de balk verdwijnt dan naar beneden. Dit was, vooral in het begin, zoeken en niet erg logisch. Los van deze kleine rariteit is het een grote vooruitgang voor de Sonos-app.
Beschikbaarheid
Sonos voor Android is gratis beschikbaar via onderstaande button. De update kan gefaseerd uitgerold worden, dus wellicht niet direct voor jou beschikbaar. Om de app te gebruiken is een Sonos-speler wel noodzakelijk.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Ik vind het veel moeilijker voor het vinden van de sonos apparaten …
App werkt prima, …..echter ik mis de afbeeldingen van de artiesten cq albumhoesjes.
Iemand dezelfde ervaring en/of een oplossing?
Ruud, je weet dat je in het besproken scherm ook naar beneden kunt swipen ipv op het logo drukken?
Eens! Ik heb ook proef gedraaid met de beta-versie. Een uitstekend werkende app!
Superb! Eindelijk een goede app voor sonos en play music!! De beta versie had ik reeds geprobeerd met plezier.