MijnGegevens is een nieuwe app van de overheid en die kan je zien als je persoonlijke assistent op het gebied van persoonlijke gegevens, die de overheid heeft geregistreerd. Je kan deze gegevens, zoals je energielabel, je inkomensgegevens of wanneer de volgende APK is, snel inzien in de app.
MijnGegevens
MijnGegevens is een app die al je persoonlijke gegevens uit MijnOverheid heeft verzameld. Je kan in deze app, naast je inkomensgegevens of volgende APK, ook belangrijke data bekijken, zoals de verloopdatum van een paspoort of rijbewijs. Die verloopdata kunnen direct aan je agenda toegevoegd worden, zodat je ze niet vergeet op tijd te verlengen. Om de MijnGegevens-app te gebruiken, heb je een MijnOverheid-account nodig. Dat account heb je als je deze hebt geactiveerd via de website van MijnOverheid. Heb je die nog niet, dan kan je je hier registreren. Heb je wel al zo’n account, dan kan je direct in de app inloggen met de DigiD-app en die moet dus op je telefoon geïnstalleerd zijn. Je kan de DigiD-app hier downloaden in de Google Play Store. Je kan de MijnGegevens-app overigens alleen gebruiken met de DigiD-app en die app moet op dezelfde telefoon staan als de MijnGegevens-app.
Je logt als volgt in:
- Tik op Ja als je al een MijnOverheid-account hebt
- Tik op Inloggen en vervolgens wordt de DigiD-app geopend
- Tik weer op Inloggen en voer je pincode in
- Je bent ingelogd in de MijnGegevens-app!
Je kan nu informatie bekijken over je identiteit, financiën, wonen, vervoer en onderwijs. Zo is er informatie over je persoonsgegevens, alimentatiegegevens, WOZ-gegevens, voertuiggegevens en diplomagegevens.
![](/wp-content/uploads/2022/03/mijngegevens-624555c95163f.webp)
![](/wp-content/uploads/2022/03/mijngegevens-624555c94c77c.webp)
![](/wp-content/uploads/2022/03/mijngegevens-624555c950ab6.webp)
Waarom deze app?
Logius, de dienst digitale overheid, heeft deze app ontwikkeld om tegemoet te komen aan de wens van veel gebruikers die het gebruik van een app boven een website verkiezen. Alle Nederlanders van 14 jaar en ouder met een geactiveerd MijnOverheid-account kunnen de MijnGegevens app gebruiken.
Wat vind jij van deze nieuwe app van de overheid? Ga je de app gebruiken of log je liever in via de (mobiele) website van MijnOverheid? Laat het ons weten in de reacties onder dit artikel.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Al die apps werken bij mijn pixel 4a niet ?! Hij blijft hangen als de met DigiD wil inloggen ?
Ik zal eens kijken zodra ik er gebruik van kan maken met mijn Pixel 6 Pro ?
Werkt blijkbaar op basis van een mijnoverheid account. Doe ik niet aan mee dus dan laat ik deze aan mij voorbij gaan.
Overzichtelijk, ik zie dat er teveel mensen mijn persoonsgegevens krijgen. ?
Geïnstalleerd. Werkt subliem.
Ben benieuwd, maar werkt hier idd ook niet op mijn 6Pro na de Maart update ?
Handig! Gelijk gedownload! Thnx! ☺️
Werkt niet op een pixel 6 pro met de maart update. Net als hun overige apps
…werkt ook niet op mijn Pixel4 XL. Is er een work-around of al een permanente oplossing?
Wat is een pixel 6 pro dan?
Een strijkplank?
Werkt alleen op een smartphone
Ziet er uit als een mooi project voor mensen die graag in één keer een hele hoop informatie buit willen maken… Gemak dient de mens, maar brengt altijd een risico met zich mee.
Alle gegevens in de app komen vanuit MijnOverheid. Is dus niks nieuws alleen nu is alles gebundeld met een mooie interface.
Werkt goed. ?
Nope
Zeker weten okay ?
Oké.