Update 01/04 om 10:20 uur: Samsung heeft ondertussen de beveiligingspatch van maart voor de Galaxy S10-reeks uitgebracht. Eerder werd de update weer ingetrokken zoals je in het artikel kan lezen.
Samsung Galaxy S9 (Plus)
Samsung Galaxy S10-gebruikers wachten nog in spanning af op de beveiligingsupdate van maart. Samsung had hem uitgestuurd en nadien weer teruggetrokken. Al wil dat nog niet zeggen dat het werk wordt stilgelegd voor de uitrol naar andere toestellen, want de S9-reeks draait al op de laatste beveiligingspatch van maart. De update neemt ruim 300 MB in beslag en heeft als firmareversies G960FXXU2CSC8 (S9) en G965FXXU2CSC8 (S9 Plus).
Zoals je eerder kon lezen heeft Google 45 kwetsbaarheden verholpen en Samsung heeft daar nog 11 oplossingen aan toegevoegd. Daarnaast werd de stabiliteit van wifi, de Contacten-app en de Video-editor verbeterd. Samsung voegde ook een nieuwe functie toe aan de camera-apps waarmee je een selfie kan nemen in een kleinere hoek van 68 graden naast de hoek van 80 graden die al mogelijk was. Je gezicht wordt in die camerastand zo softwarematig dichter bij de lens gebracht.
Bedankt Guido!
Sony Xperia XZ1-reeks
De Sony Xperia XZ1, XZ1 Compact en XZ Premium hebben hun beveiligingspatch voor de maand maart ontvangen met build-nummer 47.2.A.10.28. Naast de laatste beveiligingspatch heeft ook Sony een kleine verbetering gebracht voor de camera van de toestellen. De camera-app werd bijgewerkt naar een nieuwe versie, namelijke 2.2.1.A.0.10 en dat resulteert in een sneller focus. De beveiligingsupdate neemt 320 MB in beslag.
Heeft jouw telefoon de laatste beveiligingsupdate of een update naar Android Pie gekregen? Laat het ons dan weten inclusief een screenshot van de update en changelog via ‘[email protected]‘.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
En hier nog steeds de S9 op beveiligingsupdate van februari
Sony XZ premium de beste gsm.
De Honor 10 heeft vorige week ook de security update van maart ontvangen. Just saying…
Heb de S9, maar nog steeds draaiende op 8.1 en de beveiligingsupdate van nov 2018…..!! En ook nog eens met een beroerde accu. Als los toestel gekocht in feb. Verkoper komt alleen maar met standaard antwoorden en zgn tips/trucs. Beetje klaar met Samsung….
In principe is dan dat android one en snelle updates wassen neus en een mooi verkoop trucje.
Nou ik heb de s10 een ik heb vanmiddag de mart update binnen gehad hoor. Dus hij is weer online te downen via de software update
De S10 heeft inmiddels (weer) de beveiligingsupdate beschikbaar