Samsung Galaxy S5
De Samsung Galaxy S5 moet het toestel van 2014 worden als het aan Samsung ligt. Het device beschikt over een Snapdragon 801-chipset, 5,2 inch full HD-scherm, 2GB geheugen, een vingerafdrukscanner en hartslagmeter. Er was onduidelijkheid over de prijs van het toestel. Vlak na de aankondiging werd een prijs van € 699 genoemd, vervolgens kwamen er geruchten dat de S5 goedkoper zou zijn, maar zojuist heeft Samsung Nederland via Geert Mol (Head of Marketing Communications at Samsung Electronics Benelux) de prijs bevestigd, voor € 699 wordt dit nieuwe vlaggenschip van jou.
@DDDorresteijn voor €699 is ie van jou
— Geert Mol (@geertmol) 5 maart 2014
Beschikbaarheid
De Samsung Galaxy S5 zal vanaf 11 april wereldwijd uitgeleverd worden, ook in Nederland en België. Het toestel is inmiddels al al te pre-orderen.
→ Studentmobiel | € 699 | € 163 bij abonnement van € 35 per maand
→ PDAShop | € 699 | gratis bij abonnement vanaf € 46 per maand
→ Typhone | € 699 | gratis bij abonnement vanaf € 50 per maand
→ T-Mobile | gratis vanaf € 55 per maand
→ KPN | gratis vanaf € 55 per maand
→ Belsimpel | € 699
Bij een pre-order voor 10 april krijg je ook een S View Cover ter waarde van € 49,95 cadeau van Samsung, inschrijven en meer voorwaarden kan hier.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
zo lelijk mobiel en dan 700 euro:O?
Het is duidelijk, de hipsters of nerds die het nieuwste van het nieuwste willen betalen de hoofdprijs.
Wie een beetje nadenkt koopt een leuke middenklasser want snel zat, en die vingerafdruk scanners zijn leuk maar nauwelijks zinvol.
De grootste innovaties zijn geweest, nog meer megahertzen en megapixels voegen weinig meer toe dan een te korte accuduur en tekort aan opslagruimte voor je otofoto’s.
Valt mij op dat niemand de Xperia Z2 overweegt. Ben ik de enige?
Ik vind het een groot verschil 700 voor de S5 en 350 voor de S4 nu met de 100 euro actiekorting. (ook nog met gratis 64gb kaartje bij the Phone House).
Als ik iemand zou moeten adviseren lijkt me de keuze niet zo moeilijk.
Wacht toch eerst op 19 maart op de Oppo Find 7
Uhm er staat in de tekst: 5,2 inch maar het is 5,1 inch 🙂
Heb mijne note 3 ook 699 betaald in Belgi?. Nog steeds geen spijt van. Het is maar wat je ervoor over hebt. Voor mij ist een hobby en dat mag wel wat kosten.
Toch wel grappig dat ik bij dit artikel reclame krijgt over de Iphone 5s. :-$
Weer een gerucht die de nek wordt omgedraaid. Die F-lijn serie of Prime serie komt echt niet in mei? Wordt steeds onwaarschijnlijker. Allemaal wishfull thinking van mobile lovers als ik! Wat denken jullie?
€700 voor plastic…nee bedankt.
Te duur voor die crap
Haha die tweet ook van die man. ‘voor ?699 is ie van jou’. Wat een knap staaltje typewerk.
Samsung begint apple na te doen
No way dat ik zoveel geld uitgeef voor een telefoon.
En als ik dat wel zou doen dan koop ik voor dat geld liever een LG G2 plus een Nexus 5.
Nope, ik laat deze keer dit vlaggenschip varen.
Bon voyage Samsung ??
Dan wil ik niet eens weten wat de F-serie gaat kosten.
De S5 heeft trouwens geen 5.2″ scherm maar 5.1″
er zit toch een Snapdragon 801 in?