Teaser 4 oktober
Morgen in London is er een evenement van Nokia waarover ze vandaag een teaser hebben gedeeld op Twitter. In het filmpje gaat het over een nieuw Android-toestel dat vanaf morgen zal worden toegevoegd aan het assortiment van Nokia. Vermoedelijk gaat het hier over de Nokia 6.1 Plus of de Nokia 5.1 Plus. Het zou ook de Nokia 7.1 kunnen betreffen, maar dat lijkt minder plausibel. Over de laatste van de drie is vandaag vrijwel alles duidelijk geworden op het gebied van specificaties, wat voor Nokia misschien heeft meegespeeld bij het delen van de teaser.
Nokia 7.1
Online zijn nu afbeeldingen en specificaties beschikbaar van de komende Nokia 7.1. HMD Global heeft de media-uitnodigingen al verstuurd voor een evenement in India op 11 oktober, waar het bedrijf vermoedelijk de Nokia 7.1 samen met Nokia 7.1 Plus zal lanceren. De Nokia 7.1 Plus werd onlangs al gespot op de TENAA-website met het modelnummer Nokia TA-1131. Nu is de Nokia 7.1 ook online gelekt en zijn daarmee de belangrijkste specificaties onthuld, samen met de prijzen.
Nokia 7.1
De smartphone wordt vanaf 22 oktober verkocht in Europa vanaf 350 euro, maar er is ook een duurdere versie van ongeveer 400 euro. Volgens de Duitse WinFuture-site heeft de Nokia 7.1 een 5,84 inch IPS-lcd beeldscherm met een 19: 9-verhouding en een resolutie van 2244 x 1080. Onder de motorkap wordt hij gevoed door een Qualcomm Snapdragon 636-processor, die werkt met acht aangepaste “Kryo-260” kernen die een kloksnelheid van maximaal 1,8 Gigahertz kunnen bereiken met de Adreno 509 GPU.
Voor de opslag heeft de Nokia 7.1 twee varianten, één met 3 GB RAM met een interne opslag van 32 GB en één met 4 GB RAM en 64 GB interne opslag. Beide varianten kunnen worden uitgebreid tot 400 GB via een micro sd-kaart. Hij heeft een vingerafdruksensor aan de achterkant en weegt in totaal 159 gram. Verder zal hij draaien op Android 8.1 Oreo als onderdeel van het Android One-programma.
De camera-afdeling omvat een 12 megapixel primaire achtercamera, die wordt ondersteund door een 5 megapixel secundaire achtercamera. De camera aan de voorzijde heeft levert een kwaliteit van 8 megapixels. De connectiviteitsfuncties zijn Dual 4G VoLTE, WiFi 802.11 ac (2,4 GHz + 5 GHz), Bluetooth 5.0, GPS + GLONASS, Type-C oplaadingang en een 3,5 mm hoofdtelefoonaansluiting.
Via: NokiaPowerUser
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Daar zit dus het probleem. Ik kijk niet via de app, maar rechtstreeks op de site. Ik heb de App nog nooit gezien.?
Ik zal de app wel even installeren. Ik ben benieuwd.?
Waar zie jij dat dan staan? Want ik kan niet eens in mijn persoonlijke profiel komen. Dus ik kan het ook niet nakijken. Ik heb ook nooit een persoonlijk profiel aangemaakt.
Maar ik stel voor om alleen nog maar minnetjes achter mijn naam te plaatsen. Het is toch te triest voor woorden eigenlijk dat je je eigenwaarde laat afhangen door een plus en minnetjes systeem. Dat je dan het gevoel hebt dat je dan geaccepteerd wordt door de groep en een soort van saamhorigheids en acceptatiegevoell krijgt wanneer je veel plusjes achter je naam heb staan. Dan ben je toch niets meer dan een ruggengraatloze natte krant die in therapie moet voor een egoversterkende therapie die niet afhankelijk is van anderen.
Ik hoop alvast op een lanceringsdatum voor de 6.1 plus in Europa. Bestaat als X6 al sinds mei in China, mag dus snel hierheen.
En dan zie ik Bruce praten over oud medewerkers die dit prachtige merk Nokia nieuw leven hebben ingeblazen.
Bruce dat is allemaal reclametechnisch marketing gezevel wat Nokia zelf ooit naar buiten heeft gebracht. In werkelijkheid is Nokia opgebouwd door snelle jongens die snel kapitaal proberen te vergaren en prachtige tranentrekkende nostalgisch praatjes de wereld in strooien om je in te palmen.
Veel meer dan dat is het niet. En let op, nu er steeds meer toestellen bijkomen, hoe trager de updates gaan komen. Kijk eens naar de N7+. Dat toestel staat op de veiligheidsupdate van Augustus en heeft 3 maanden nodig om Beta te testen en nog steeds is er geen Android 9 te bekennen. En dan is de N7+.ook nog eens het toestel wat als eerste de grote update krijgt. Moet je dan nagaan hoelang het nog gaat duren voordat de rest van de Nokia toestellen Android 9 gaat krijgen. Dat kon nog weleens maanden gaan duren.
Dat Finse flutmerk begint langzaam maar zeker steefs meer door de mand te vallen
Ik kan het woord Nokia even niet meer horen. ?
Ik koop de nieuwe Nokia, of het de 5.1, 6.1 of 7.1 wordt. Na nog 1x Samsung te hebben geprobeerd en weer retour gestuurd kies ik nu echt weer voor Nokia. De 6 (2017) die ik nu gebruik is aan vervanging toe. Dus laat maar komen morgen, ben benieuwd! Ik lees het graag terug hier.
Ik ben een tevreden Nokia 7 plus gebruiker maar ik begin wel een beetje een HTC gevoel te krijgen bij Nokia. Een overvloed aan verschillende modellen die kort na elkaar uitgebracht worden. Geen overzicht meer en iets met bomen en een bos enzo.
Ik heb het idee dat de 7.1 en de 7.1 plus nog heel veel door elkaar gehaald worden. Ik zie nu ook weer twee plaatjes met notch en ik word daar niet blij van. Maar ik zal wsl pas duidelijkheid hebben als ze zijn aangekondigd.
Deze wel met Android 9? ??