Google gaat vandaag de Pixel 8 en Pixel 8 Pro aankondigen. Daarnaast verwachten we ook de Pixel Watch 2 te zien en misschien ook wel nieuwe Buds, Android 14 en meer nieuws over Bard. Kijk jij met ons mee en ga je ons nieuwe liveblog volgen?

Lees verder na de advertentie.
Made by Google Livestream
Naast de Google I/O in mei, waar we alles op softwaregebied horen van Google, kennen we ook de Made By Google. Tijdens deze presentatie krijgen we al het nieuws te horen op het gebied van hardware van Google.
Zoals gebruikelijk kun jij de hele presentatie volgen via een livestream op YouTube. Zorg dat je voor 16:00 uur de onderstaande livestream opstart om niets te missen van de nieuwe producten van Google. Ben je bang dat je het vergeet? Klik dan op het belletje linksonder op de video hieronder, zo krijg je een herinnering wanneer de livestream gaat beginnen.
Wat kunnen we verwachten?
De meest belangrijke aankondiging is natuurlijk die van de Google Pixel 8 en Google Pixel 8 Pro. Daarnaast verwachten we een nieuwe versie van de Google Pixel Watch en misschien wel nieuwe standaarden om de Pixel 8-toestellen en misschien wel de Google Pixel Watch 2 op te laden.
Geen hardware, maar welk heel belangrijk is Bard. De ontwikkelingen op het gebied van AI gaan zo ontzettend hard dat het bijna niet anders kan dat we hier vandaag wel iets over gaan horen. Genoeg om naar uit te kijken.
Volg hier ons liveblog
Misschien kun je wel niet naar de livestream kijken omdat je nog aan het werk bent of iets dergelijks. Geen paniek, hieronder kun je het Liveblog volgen dat wij voor je bijhouden. Zo hoef je niks te missen van dit leuke evenement.
Wij zitten er vanaf 16:00 uur in ieder geval klaar voor en onze redacteur Jelle is live aanwezig bij het Pixel-event om alle toestellen alvast te kunnen bekijken.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Hoe zit het met Live ondertiteling voor slechthorende. Is dat ook in het Nederlands. Tot nu toe alleen maar in het Engels en paar andere talen.
@Jelle: kan je ook de toestellen eens in de hand nemen en beschrijven of de knoppen voelbaar zijn, waar ze zitten etc.? Meestal gaat het bij het reviewen over het ontwerp en kleurgebruik, maar dan weet je nog niet hoe zo’n toestel aanvoelt, of knoppen op de tast te vinden zijn, waar dan, … of er een hoofdtelefoon ingeplugd kan worden, of een toestel zwaar is etc. Dank bij voorbaat.
Life kijken zal niet lukken, maar ben wel benieuwd.
Ik ga het voor je checken Katty, zal het in een hands-on of preview benoemen
Bedankt. Kan je aub ook even navragen of de smartwatch met talkback werkt? Ik heb er geen, maar voor blinden en slechtzienden die er eentje overwegen, kan het goed om weten zijn of die dingen ook met vergroting of talkback werken. Het is niet zo handig als je een watch koopt waar je dan nadien niet mee kan werken. Nogmaals dank.
Check
Sorry voor nog een vraagje: als je mensen van Google kan spreken die zich met de ontwikkeling van smart speakers bezighouden, had ik graag geweten of de nest audio nog lange tijd ondersteuning gaat krijgen. Mijn toestel heeft al een tijd last met het streamen van radiozender via tuneIn, mogelijk ligt er nieuwe software voor m’n trouwe nest audio te wachten die de problemen oplost? Ik hoop nog lange tijd van m’n toestel gebruik te kunnen maken. Ondersteuning voor DAB+ zou misschien ook wel fijn zijn.
TuneIn werkt zelfs op de eerste Google Home Mini’s nog perfect. Dus ik denk niet dat dat met ondersteuning door Google heeft te maken.
Hey Katty,
Heb de toestellen vandaag al even in mijn handen gehad. Knoppen aan de zijkant zijn niet het grootst en meest duidelijk, volumeknoppen zitten ook niet los van elkaar. bij de Nothing Phone (2) zijn ze bijvoorbeeld een stuk groter en beter te vinden op de tast. Ik zal in mijn review de punten die je aankaart verder meenemen!
Ze konden nog geen duidelijkheid geven over TalkBack toen ik ze hierover benaderde. Als we meer weten komen we er in de review op terug.