Geen enkele generatie van Pixel-telefoons heeft het ooit beter gedaan dan de Pixel 7-serie en de Pixel 6a. Het bedrijf won daarnaast in elke markt waar het actief is aan marktaandeel en het wil zich meer op Pixels richten.
Pixel 7-verkoop
In 2022 blikte Google al tevreden terug op de verkoop van zijn Pixel 6-smartphones. Het verkocht een veelvoud aan Pixel-telefoons meer vergeleken met de vorige jaren. Dit keer breekt de Pixel 7-serie opnieuw bedrijfsrecords, zoveel maakte Sundar Pichai duidelijk aan aandeelhouders, aldus Motley Fool.
“De Pixel 6a, Pixel 7 en 7 Pro van 2022 zijn de bestverkochte telefoons ooit. En we hebben dit jaar marktaandeel gewonnen in elke markt waar we actief zijn”, aldus Pichai. De CEO van Google prijs software zoals de Magic Eraser (Magische Gum) en Photo Unblur, omdat Pixels “zich daarmee onderscheiden van anderen.”
Meer aandacht voor Pixels
De topman van Google maakt ook bekend dat de Pixels in de toekomst een belangrijker focuspunt worden voor Google. Het bedrijf wil ook kostenefficiënter gaan werken. “We willen het economische aspect van de hardware verbeteren, naarmate we meer van onze aandacht op de Pixel-lijn richten en de hele kostenstructuur die erbij hoort.”
Google kijkt volgens zijn CEO ook tevreden naar de Pixel Watch en het bedrijf kijkt naar eigen zeggen naar meer producten dan alleen telefoons. De samenwerking met Samsung voor Wear OS is volgens Pichai ook belangrijk geweest, omdat er sindsdien 300% meer horloges met Android zijn verkocht.
In december vorig jaar lekten Googles plannen met Pixel-producten voor de lange termijn. Het bedrijf wil niet alleen dit jaar een vouwbare telefoon uitbrengen, maar er komen ook meerdere generaties van de Pixel Fold tegen 2025. Wat denk jij van de Pixel 7-serie, de aankomende foldable en tablet? Laat het ons weten in de reacties onderaan dit artikel.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Mijn eerste Pixel 7,en gewoon lekker clean android,dan mijn vorige xiaomi’s
Ik ben ook zeer tevreden met mijn Pixel 7. Heb echt na jaren zo’n wauw gevoel bij een telefoon.
Gewoonweg briljant in kwaliteit & Prijs.
De Google Pixel 7Pro is chique
Ik wordt regelmatig aangesproken hoe High end die eruit ziet en hoe fenominaal de foto’s zijn die ik deel in de groep of socialmedia.
(vaak iphone gebruikers die verbaasd reageren als ze merken dat het geen iphone is waar ik alles me doe)
Na een avontuur met de Pixel 4XL wist ik onmiddellijke dat ik voorlopig aan een Google Pixel telefoon zou vasthouden. De Pixel 7 is opnieuw een zeer aangename ervaring met een Google Pixel telefoon. Face unlock weer terug, helaas niet xo goed als op de Pixel 4 serie en min of meer vrij snel over het gemis van soli radar heen gestapt. Er liggen wel plannen om het nieuw leven in te blazen.
Het is een betaalbaar handzaam apparaat met hoogstaande prestaties en het pure Android is een randvoorwaarde voor mij.
Ik verwacht niet dat Google de concurrentie echt het vuur aan de schenen gaat leggen. De onbekendheid als hardware boer is hier debet aan.
Die foldable, de onervarenheid bij Google met dit concept kan voor Google wel eens een struikelblok gaan vormen. Sluit niet uit dat het “Van Moof effect” hier de kop gaat opsteken. Een hoop problemen en lange reparatie tijden. In 2019 kondigde Google nog aan zich, vanwege het ontbreken van ervaring, uit het toprange segment weg te blijven en zich meer te richten op het midrange segment. Zelfkennis van de bovenste plank. Ik heb tot enkele maanden terug het gevoel gehad dat de hardware sector door Google alleen voor de doorontwikkeling van Android belangrijk was. Nu laten ze weten dat verbetering van het marktaandeel belangrijk is.
Je wordt zwakker Pintoil, naarmate de Pixel lijn populairder en beter wordt nemen jouw ‘aantijgingen’ in kracht af.
Elke Consumenten hardware is een struikelblok voor Google!
Ik ben zeer tevreden met de 7 Pro. Hij is snel, heeft een mooi helder scherm, een fantastische camera en een prettig ‘schone’ Android. Maar de accuduur is slechts redelijk en het langzame opladen is ook niet meer van deze tijd. Ook mag niet onvermeld blijven dat het een zware telefoon is.
Dit is mijn eerste Pixel (voorheen Android and daarvoor iPhone gehad) en de 7 is mega voor de prijs. Wat ik nog mis is een betere batterij, verbeterde vingerprint en 120Hz scherm in plaats van de 90Hz, maar verder echt een top ding. Ik denk dat ik voor de Pixel 9 ga als die gaat komen.