Het luxesmartphonemerk Vertu is nu officieel in Nederland verkrijgbaar via niche-operator PhoneBucks. Deze bijzondere smartphones variëren in prijs van 2.900 euro tot en met 34.350 euro.
Vertu-telefoons?
We hebben al vaker over deze fabrikant geschreven en het ging in alle gevallen over telefoons voorzien van bijzondere materialen zoals kalfsleder, hagedissen- of krokodillenhuid, goud, robijnen en diamanten. Sommige Vertu-smartphones hebben een alarmknop, waarmee je bijvoorbeeld een taxi kunt bestellen of een etentje reserveren. De duurdere Vertu-telefoons hebben een persoonlijke assistent voor 12 maanden. De iets minder duurdere varianten hebben alleen een hotline die je maar voor 6 maanden kunt gebruiken. Bij dit alles behoort ook een aanschafprijs die voor een zeer kleine groep mensen is weggelegd, een nichemarkt dus.
Die nichemarkt wordt nu ook in Nederland bediend door PhoneBucks. Deze winkel verkoopt verschillende Vertu-smartphones variërend in prijs van 2.900 euro tot en met 34.350 euro. Volgens PhoneBucks wordt Vertu gekenmerkt door pure luxe materialen, ook aan de binnenzijde van de telefoons: “Deze telefoons zijn bedoeld voor iedereen die een mobiele telefoon ziet als een juweel en passen in het rijtje als Hermes, Prada, en dergelijke.” Er is ook nog een exclusieve uitvoering van de Vertu-smartphones,

Luxury OS
De telefoons van Vertu draaien op Luxury OS, dat is gebaseerd op Android 11, en beschikken over verschillende specificaties. Zo heeft de duurste variant een 6,67 inch 120hz OLED-scherm, Snapdragon 888-chipset, een 4200 mAh-accu met 55W snelladen, 12 GB RAM, 512 B opslag, een 64 MP hoofdcamera, en 5 MP en 2 MP macro- en dieptecamera en Android 11. Luxury OS is voorzien van V-TALK (Vertu Talk)-encryptie. Daardoor is het bijvoorbeeld voor derden niet mogelijk om gesprekken af te luisteren of sms’jes te onderscheppen. Er is ook een vouwbare variant, maar die draait nog op Android 10.


Ik neem er eentje
Ben je na het zien van de nieuwe specs erg geïnteresseerd in het nieuwe Vertu-toestel? Heb dan geduld. Er is een levertijd van circa twee à drie weken want ze worden per klant besteld.

Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Ik kan me niet voorstellen dat iemand ooit zoiets koopt. Al is het wel iets voor pauperkabouters die graag het hoofd van vriendinlief tussen de deur van de auto klemmen.
Misschien wat voor L L Klein als hij nog geld over heeft.
Vergeet “Premium Delivery” niet (1000 euro extra). ?
Je wilt natuurlijk niet dat de DHL bezorger hem in de brievenbus achterlaat.
“Alligator leather” wordt vertaald door “Krokodillenleer”. Dat zijn toch echt verschillende diersoorten. Ik zou voor mijn 35.000 toch wel enigszins zeker willen weten wat ik krijg. Net zoals “18-karaats goud met daarin verschillende diamanten”. Ja joh. Een diamant is een diamant is een diamant natuurlijk.
Eindelijk, ik zat hier al zo lang op te wachten!!!!?
Vertu, een stukje Nokia geschiedenis!
Ik dacht dat de Vertu revival ondertussen wel failliet gegaan was eigenlijk! Maar ja, als je nu nog op Android 11 draait zal het zeker niet lang meer duren lol.
Als je zoveel geld over hebt voor een telefoon was het denk ik ook geen issue dat het niet in nl verkrijgbaar was
Ik denk dat ik deze keer maar oversla….??
Android 11 ?
Laat maar dan ?