NPO Uitzending Gemist
We zijn nog een beetje gewend om over de Uitzending Gemist-app te spreken, maar de NPO-app biedt inmiddels een stuk meer dan alleen eerder uitgezonden programma’s. Het is onder andere mogelijk om in de applicatie live-uitzendingen te bekijken en radio-streams van de publieke omroepen te beluisteren.
Sinds eind november kunnen programma’s ook via de Chromecast worden afgespeeld. Vandaag is daar ook de mogelijkheid aan toegevoegd om live de televisie-uitzendingen van NPO 1, 2 en 3 te bekijken. Dit zijn de zenders die vroeger Nederland 1, 2 en 3 heetten. De kwaliteit van de streams is helaas nog steeds niet geweldig, topkwaliteit blijft voorlopig alleen beschikbaar voor betaalde varianten als NLZiet, maar de functionaliteit werkt wel goed.
Radio kijken
Naast Chromecast-ondersteuning is er nog een nieuwe mogelijkheid toegevoegd aan de NPO-applicatie. Je kunt nu ook radio ‘kijken’. De zenders NPO Radio 1, 2, 3FM en Radio 6 zenden naast radio ook livebeelden vanuit de studio uit. Daarmee kun je live meekijken met de radiouitzending.
Beschikbaarheid
De nieuwste versie van de NPO-app is inmiddels in de Google Play Store te vinden. Je kunt de app updaten of installeren door op de onderstaande knop te drukken.
Tip: Pieter
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Vreemd dat funX er niet bij staat. Ik luister daar liever naar dan die ouwelullenzenders van de NPO
Super hoe vlekkeloos NPO met chromecast werkt. Ze hebben er even de tijd voor genomen, maar het resultaat mag er zeker zijn!
Kwaliteit wordt nooit HD. Daar moet je dus voor betalen via NL Ziet.
Nice, als upc nu een chromecast in de horizon app stopt
Nuttig! Vooral als je liever naar beroerde SD-min-kwaliteit beeld kijkt dan naar haarscherp HD-beeld. 😛
Ik wacht vooral op chromecast support van rtl xl. Hopen dat dat nog komt
Mooie aanvulling! Dat miste ik nog.
Bye bye Ziggo, heb genoeg media nu met npo en Netflix
Vanavond even met de Champions League proberen