Flitsmeister ONE
De Flitsmeister ONE is een nieuwe gadget van Flitsmeister die ervoor zorgt dat de app automatisch opstart als de gadget gekoppeld is. Zo ben je er zeker van dat je nooit meer een flitspaal mist.
Je kan het apparaatje aan je dashboard bevestigen of op een handige plek in de auto waar je makkelijk bij kan en vervolgens koppelen met de Flitsmeister-app. Daarna zal Flitsmeister automatisch opstarten zodra je in de auto stapt. De app waarschuwt je natuurlijk als als je in de buurt van een flitser of gevaarlijke situatie komt, de Flitsmeister ONE neemt dat over en wel met licht en geluid. Via de knoppen op de gadget kun je tevens situaties op de weg beoordelen, zodat je mede-Flitsmeister-gebruikers kunt helpen.
Speaker en ledje
De Flitsmeister ONE heeft een speaker en een ledje en geeft zodra er een waarschuwing binnenkomt stuurt de app dit door naar de Flitsmeister ONE. Via geluid en licht komen de meldingen binnen zodat jij je aandacht op de weg kan houden.
Over de batterij hoef je je voorlopig geen zorgen te maken, hij gaat ongeveer twee jaar mee en daarna kan je het makkelijk vervangen met een knoopcelbatterij. Je kan de ONE in dezelfde landen als waar de app ook actief is dus kan hij gewoon in je dashboard blijven zitten als je op vakantie gaat. Wisselen tussen auto’s ik ook geen probleem, want de ONE is gekoppeld met je telefoon dus je kan ‘m overal mee naartoe nemen. Volgens Flitsmeister kan ‘m zelfs op je voorhoofd plakken als je dat zou willen.
Flitsmeister ONE kopen
De Flitsmeister ONE kan vanaf nu besteld worden met 10 euro korting voor 39,95 euro. Het apparaatje wordt in december verstuurd.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Zou fijn zijn als FM een toelichting kan geven op de toegevoegde waarde TOV opstarten bij bt verbinding met radio. De app heeft meer mogelijkheden en ik hoef de batterijen van mijn telefoon nooit te vervangen sterker nog deze laadt op tijdens het rijden. Raar product.. niet 15 euro te duur maar 50 euro te duur
Mijn Auris heeft het volgende probleem… als ik BT unit van mijn auto verbind met mijn tel dan komen de meldingen alleen door als ik de input van de unit ook op BT zet. Dus als ik de radio aan heb dan hoor ik de waarschuwing van FM niet. Als ik gebeld word dan wel maar waarschuwingen geeft hij niet, mits ik op BT input sta. Daarom is dit voor mij een uitkomst.
Ik begrijp de hele reden voor het bestaan van dit apparaatje niet.
Of het moet bedoeld zijn voor mensen zonder BT head units?
Kun je de batterij vervangen zonder de bevestiging stickers los te moeten “pulken” met alle risico’s van dien?
Wat ik me afvraag, zou dit apparaatje ok met truckmeister werken ???
De app op je telefoon start toch ook al automatisch op bij een Bluetooth verbinding? Enige voordeel dan dat de batterij van je telefoon langer meegaat?
Mooi compact en toch hanteerbaar maar zeker € 15 te duur
Of je stelt in dat ‘ie bij verbinden met autoradio opstart. Of je plakt ergens een nfc stickertje (10cent/stuk) in je auto…
De eerste regel zou zo moeten zijn: “Een boete gekregen omdat je de regels hebt overtreden of andere weggebruikers in gevaar bracht?”
Koop gewoon een super goedkoop bluetooth apparaatje op AliExpress, stel in met bijvoorbeeld macrodroid en je doet t zelfde voor onder een euro
Misschien een optie voor mensen zonder BT aanboord.
Ik zelf houd het bij de app die automatisch opstart of afsluiten dmv tasker die zelf weer kijkt of ik verbinding heb met mijn Parrot Carkit en of mijn telefoon in de houder staat.
Lijkt verdacht veel op:
https://ooono.de/
Ik krijg geen meldingen meer via de radio binnen sinds ik android 10 gebruik…
Wat heel irritant is in mijn auto is het volgende. Als ik met Bluetooth connect en ik zet de radio aan op mijn autoradio, dan geeft hij geen melding van Flitsmeister. Als ik word gebeld dan pakt de radio dat wel goed, maar apps niet. Dan moet ik op invoerkanaal bluetooth zetten. Voor mij is dit dus een uitkomst!
ga ik niet aanschaffen… betwijfel ook of dit kastje echt aan gaat slaan… FM was overigens zwaar favoriet op de gsm in de auto tot ik Android Auto icm Waze ging gebruiken… en zoals eerder opgemerkt, tekst is idd 1 op 1 kopie van door FM verstuurde email en lijkt dus meer advertentie dan wat anders.
Dat is met van alles te regelen, maar zoals gezegd; als je bluetooth in je auto hebt (en wie heeft dat niet?) kan je alles automatisch laten starten.
In paats van dit toestel – valt dit niet te regelen via Tasker of ITTT ?
Er staat bij het artikel niet vermeld dat het om een advertentie gaat maar de tekst is letterlijk 1 op 1 overgenomen…..
Het zal niet zo erg vaak voorkomen dat er geen bluetooth voorhanden is. En zoals hierboven al genoemd, dan kan je een app gewoon automatisch laten starten.
Oké, dit ding heeft ook knopjes, maar ik denk niet dat dit echt een succes gaat worden.
Same here, zodra mijn telefoon contact maakt gaat FM aan.
Maar ik vind het juist handig als het geluid uit mijn auto speakers komt! Telefoon staat met bluetooth in verbinding met de autoradio, Spotify staat aan voor de muziek en zodra er een melding binnen komt gaat de muziek zachter en hoor ik wat Flitsmeister te zeggen heeft.
En Flitsmeister gaat nog eens automatisch aan als hij via bluetooth verbinding krijgt met de autoradio.
Je kunt dus beter door sparen voor een autoradio met bluetooth mogelijkheden! Dan dit apparaat aan te schaffen!