Delen via WhatsApp
Facebook staat erom bekend nieuwe functies soms ‘in het wild’ te testen en dat lijkt hier ook het geval. Er is een WhatsApp-button verschenen binnen Facebook die het mogelijk maakt om berichten te delen via de messenger. Dit staat naast de reguliere deelfunctie om berichten op bijvoorbeeld de eigen tijdlijn te plaatsen. Op zichzelf is dit geen hele schokkende integratie, in theorie is dit hetzelfde als een deelbutton op een website, zoals dat ook bij Androidworld gebruikt wordt. Eerder gaf Facebook aan dat de diensten als afzonderlijke app beschikbaar zouden blijven en dit zou goed binnen deze visie passen.
Beschikbaarheid
Deze nieuwe functie lijkt alleen in zeldzame gevallen te verschijnen, onze eigen tests leveren geen resultaat op. Of en wanneer Facebook de nieuwe WhatsApp-deel-functie gaat uitrollen is niet bekend. Of dit uiteindelijk via een app-update of vanaf de server geïntegreerd kan worden is eveneens onbekend.
Via: Geektime
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Off topic ben ik de enige die de AW app op een tablet lomp vind? Vind de indeling maar niet eruit zien..
Of gewoon creatief met Photoshop.
Mensen kunnen beter gewoon inzien dat se Facebook en whatsapp achter zich moeten laten.
Er zijn betere en veiligere apps. Die je veel meer functionaliteit en uiterlijk verschaffen.
Meer privacy en crossplatform.
Het valt mij op dat Facebook app zwaarder en zwaarder wordt, maar wat nog erger is Messenger start veel langzamer op als op jouw telefoon geen FB app staat.
Maar goed, ben benieuwd zelf vind ik dat de FB app minder balken moet hebben en meer laat zien wat je wilt zien.
Allemaal onnodig 1 share button is goed genoeg!
Ze kunnen beter de app optimaliseren voor tablet, na laatste update verkleind hij automatisch, vreselijk niet te lezen meer je kan niks afstellen heb inmiddels op tablet 3 apps for facebook gotmiljaar, daar ze njet compleet zijn flipster en friendcaster pro naast elkaar tssss.. Meerdere feedback verzonden….