Alles met een stekker is lekker en deze week zijn er weer een aantal leuke aanbiedingen in de webshop van de Action. Wees er wel snel bij want op=op en weg=weg.

Lees verder na de advertentie.
Hyundai Apex soundbar
Je hebt waarschijnlijk al een prachtige televisie met misschien ook wel 4K- of zelfs 8K- beeldkwaliteit. Je hebt dus niets te klagen over hoe je je favoriete serie kijkt. De luisterervaring blijft vaak achter en daarom koop je een soundbar.
Deze Hyundai Apex Soundbar is eenvoudig te installeren en heeft meerder aansluitingen. Het beschikt over een vermogen van 80 Watt met rijke bastonen uit de subwoofer.
-> Deze Hyundai Apex soundbar kost maar € 79,95

Alternatieven
-> CREATIVE Stage 2.1-kanaals soundbar met subwoofer voor onder de TV € 79,99
-> Philips B5305/12 SoundBar met Draadloze Subwoofer € 107
-> Bose TV Luidspreker – Soundbar met Bluetooth € 253,00
Reparatiestandaard voor je fiets
Wij inwoners van de lage landen koesteren onze fietsen. Ja, meervoud want traditiegetrouw hebben we er meer dan een in de schuur staan. Wanneer er wat stuk is aan ons stalen ros, dan maken we dat natuurlijk zelf.
Dan is de fiets reparatiestandaard die je nu kunt kopen bij Action echt een uitkomst! Deze stevige opvouwbare standaard is voor vrijwel elke fiets geschikt.
-> Deze standaard kost maar € 34,95

Alternatieven
-> Charles Daily Opvouwbare Muurbeugel Fiets € 21,99
-> RTR BIKES Brutus UP PRO Professional Vrijstaande fietsstandaard € 109
-> Relaxdays Fietsmontagestandaard, reparatiestandaard met gereedschapshouder € 49,90
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Ik heb de bose soundbar 600 met subwoofer 500 voor €1000 , het geluid is supermooi met dolby atmos.
Nu met 2 surround speakers en bose standaard is het geluid overweldigend.
Wil je iets moois dan raad ik deze set aan.
Ik heb 11.1 staan kost inderdaad boven de 5000 euro maar heb er een lg 65 inch aan hangen. 11 speakers en 1 sub. Dus ja 8000 euro kom je dan gauw aan maar je heb wel wat ga ook nooit naar Pate. Heb van vrienden Netflix en Disney zelf HBO en Ziggo dus ik klaag niet heb wel Dolby Atmos DTS X. En Dolby Vision. Dus kan alles op streams ook zo zien in 4 k. En als je zegt ik hoor en zie het verschil niet met veel goed koper dan weet je niet waar je over praat. En heb er geen verstand van ik geniet in alles zonder de bios.
Lekker bezig man, echt zo koel
Deze post zegt meer over jou dan over je audio/video set-up
Voor een beetje fatsoenlijk geluid ben echt veel meer geld kwijt. Reken voor stereo op minimaal €1500 voor een versterker en 2 luidsprekers. Een goede subwoofer kost minimaal €600 extra. Surround begint bij minimaal €5000 voor 5.1 en €8000 voor Atmos. Reken voor een fatsoenlijke soundbar met subwoofer op minimaal €1000 maar dan is het nog steeds niet geschikt voor muziek in hifi kwaliteit.
Ik ben van mening dat de action rommel verkoopt, maar wat jij allemaal opnoemt is voor 90% van de mensen niet nodig. Niet iedereen is een audiofiel ?
Tussen de 300 en 500 heb je een prima soundbar met subwoofer. Dingen als dolby Atmos enzo vinden de meeste echt niet boeiend.
niet alles van de action is troep hoor?
Audio & tech spullen wel
?
Doe jezelf een plezier en koop een fatsoenlijk merk soundbar. Onder de 300 euro is het gewoon niet veel soeps