De Google TV Streamer is eindelijk uit. Dit nieuwe product is de opvolger van de populaire Google Chromecast. In dit artikel leggen we je uit wat de Google TV Streamer is en waar je hem kunt aanschaffen.

Lees verder na de advertentie.
Google TV Streamer
Na jaren genoten te hebben van de Google Chromecast is de tijd aangebroken om afscheid te nemen van dit geliefde product. De opvolger van de Chromecast is hier. De Google TV Streamer is een kleine streamingbox, die alles heeft om jouw televisie te veranderen in een ultiem entertainmentsysteem.
Op de achterkant vind je drie aansluitingen: een HDMI-poort, een usb-c-poort en een ethernet-aansluiting. Je krijgt 4 GB aan werkgeheugen en 32 GB opslaggeheugen. De streamer kan beelden in 4K-kwaliteit weergeven, waardoor films en series er prachtig uitzien. Met de bijgeleverde afstandbediening kun je met een druk op de knop je favoriete apps, zoals YouTube en Netflix openen. Er is ook een knop, waaraan je zelf een actie kunt koppelen. Verder hoef je nooit meer lang te zoeken naar je afstandsbediening. Vraag gewoon aan je slimme speaker of Google Pixel telefoon om je afstandsbediening te zoeken. Deze begint na je vraag te piepen en daardoor heb je hem zo weer teruggevonden.
Ook fijn is dat er een Google Home-hub is. Hiermee kun je via je televisie je slimme apparaten bedienen. Je kunt denken aan het uitzetten van je lampen, maar ook het beheren van je thermostaat of het bekijken van je camera’s. Over de camera’s gesproken, Google heeft AI toegevoegd aan de Streamer, die kan beschrijven wat je op de camerabeelden ziet.

De Google TV Streamer kopen?
De Google TV Streamer is vanaf nu te koop bij verschillende winkels. Er is nu alleen een witte variant en de Streamer heeft een adviesprijs van 119 euro.
Bekijk de Google TV Streamer bij Coolblue
Bekijk de Google TV Streamer Bij Bol
Ga jij de Google TV Streamer kopen?
Dit artikel is redactioneel. Het bevat enkele gesponsorde linkjes waarvoor Androidworld eventueel een financiële vergoeding ontvangt.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Hallo,
Ik probeer al tijden een Google Streamer te kopen. Bij Mediamarkt is het apparaat helemaal niet leverbaar, ze hebben hem ook niet in opslag en bij Coolblue is hij ook niet verkrijgbaar. Bij Bol.com is hj zelfs niet zichtbaar. Mijn vraag is dus: waar is hij wel te koop? Zijn er problemen met de levering? Kunnen jullie dat uitzoeken?
Groethenk.
Vraag heb de nieuwe streamer net geïnstalleerd en alles werkt behalve de odido tv app deze wil niet opstarten .
Zijn er die hier ook last van hebben.
En weet iemand hoe dit opgelost kan worden. Bvd
Heb 2 lg oled tv met smart dus dan heb je dit niet nodig zit allemaal in mijn tv.
Ik hou het wel bij mijn 9 jaar Nvidia Shield
Ook hier de Google Chrome cast Android TV de 4K in de woonkamer naast de Next mini en AppleTV 4K 5gen en op de slaapkamer de HD gekocht voor de F1 TV Pro app in slaapkamer als avond F1 races zijn en kijk er Ziggo Go TV mee en de abonnementen Apps. Voorlopig kan hier de nieuwe ook wel even weg blijven. Laten ze eers de Nest Hub 2 maar eens maken, google Assistent spreekt nu Amerikaans Nederlands bij weer en ook spreek de Nederlandse stem ook Amerikaans en staat op Nederlandse Taal.
Doodzonde dat het beste product dat ooit door Google op de markt is gebracht, is geen vervolg krijgt. De streamer lanceert een hoop meuk onder of naast je televisie of monitor waar ik persoonlijk niet op zit te wachten. Geen stap vooruit, maar 3 achteruit.
Voorlopig nog niet, hier nog blij met chromecast 4k met usb c hub d’r op etc
Ik ben er nog niet uit.
Voor mijn buiten tv pak ik gewoon mijn ziggo next mini van mijn tv binnen, ik kan daar zo bij.
Misschien koop ik het volgend jaar zomer.
Ik zie nog niet echt een voordeel ten opzichte van de vorige chromecadt. Eerder een nadeel dat hè hem in het zicht moet zetten. Weer een lelijk ding er bij. Ik sla dus over.
Helemaal mee eens heb ook vorig jaar de 4k chromecast gekocht, zie ook de meerwaarde van de nieuwe niet voor zo’n bedrag.
Voor € 119,- blijf ik voorlopig nog wel even lekker met mijn GoogleTV klooien, nog steeds dik tevreden mee!
Weet iemand of het mogelijk is om hier een externe harde schijf op aan te sluiten en video’s die daarop staan af te spelen?
Nee dat kan niet er zit geen usb ingang op , dan kun je beter de nvidea shield TV kopen daar zitten er 2 usb ingangen op maar dan heb je ook een Top mediaplayer , ik ben er in elk geval heel blij mee.
Kan op de huidige chromecast wel via een usb c hub of het mogelijk is op de nieuwe box, geen idee
Als het goed is krijgen we die morgen ?
Leuk! Benieuwd wat je ervan vindt.
Ook maar besteld.
Morgen eens testen naast me nokia 8010.
Anders leuk voor op de slaapkamer.