Interesseert het je niet zo heel erg dat een bepaald contact nieuw is op Telegram? Zit je niet zo te wachten op die meldingen ervan? Geen probleem. Je kunt deze push-notificaties gewoon uitschakelen.
Telegram
Telegram is een populaire messenger-app en die groeit nog steeds. Maar met die groei gaan dus ook de push-notificaties gepaard die je melden dat persoon x of y zich ook bij de Telegram-familie heeft gevoegd. Daar zit je misschien niet zo op te wachten, hoe fijn het ook is dat de app lekker gaat. Wil je van die meldingen af, dan hoef je daar gelukkig helemaal niet zoveel moeite voor te doen. We leggen het uit.
- Open de Telegram-app op je Android-toestel
- Open links bovenin het hamburgermenu (de drie streepjes)
- Kies Instellingen
- Kies Meldingen en geluiden
- Scroll naar ‘Gebeurtenissen’
- Zet het bolletje naar links bij ‘Nieuw contact op Telegram’
De wijziging is meteen van kracht, dus als er een paar minuten later iemand ook op Telegram gaat, dan zie je geen notificatie meer. Wel zie je er een berichtje van in het berichtencentrum van de app. Die kun je verwijderen of archiveren. Het is niet mogelijk om ook die berichten uit te zetten. Op zich ook wel fijn: blijkbaar is het een bekend contact van je en is het juist wel goed om te weten dat die persoon zich ook op Telegram heeft begeven.
Meldingen en geluiden
Telegram wordt zo weer een stuk prettiger voor je om te gebruiken. Als je trouwens toch in dat ‘Meldingen en geluiden’-deel bent: misschien is het goed om te kijken of er nog andere pushnotificaties zijn waar jij niet zo op zit te wachten. Die kun je dan ook meteen uitschakelen door het bolletje ernaast naar links te schuiven. Let wel op dat je niet al te veel meldingen uitschakelt, waardoor je Telegram misschien een beetje vergeet. Tenzij je zelf de app toch wel heel regelmatig bezoekt uit eigen beweging natuurlijk.
Ben je blij dat je die meldingen nu kunt uitschakelen? Laat het achter in de reacties.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Als ik nou 50.000 contacten had, en ieder uur zich iemand daarvan bij Telegram registreerde, ja, dan zou ik het lastig gaan vinden. Maar nu? Je kunt je maar ergens druk over maken.
Dat is juist iets wat ik wil weten ?
Waarom zou je niet willen weten dat een van je vriendjes eindelijk ook is overgestapt naar Telegram? ?
Ik zou graag meldingen van foto’s bij berichten uit willen zetten. Vooral als dat er meerdere zijn wordt ik er gek van . Maar zolang deze app elke bijlage als een bericht ziet zal dat wel niet gebeuren.