ZZP Assistent
Er zijn in Nederland veel ZZP-ers (Zelfstandige Zonder Personeel) en ABN AMRO heeft daar een handige tool voor ontwikkeld. Met de ZZP Assistent is het mogelijk om kilometers te registreren, achteraf, maar eventueel ook direct onder het rijden via GPS. Zo worden dan het aantal kilometers berekend en toegevoegd aan een bepaalde klant.
Verder is er ook een urenregistratie ingebouwd, heb jij vandaag 8 uur gewerkt, dan vul je deze in bij de juiste klant, geeft aan tegen welk uurtarief en ZZP Assistent maakt een berekening van de tijd en daarbij behorende opbrengsten. Ook uitgaven die je hebt gedaan voor een specifieke klant kunnen opgevoerd worden en direct gekoppeld aan de juiste persoon.
Facturatie
Dit klinkt natuurlijk allemaal onzettend handig, dat is het ook, maar er zullen ook facturen gemaakt moeten worden. Ook daar heeft ABN AMRO aan gedacht en geef in de applicatie de mogelijkheid om alle gegevens, per klant of per periode te exporteren als .csv-bestand, zodat deze verwerkt kunnen worden tot factuur. Ook is het mogelijk direct facturen aan te maken via de app. Dit maakt ZZP Assistent een tool die veel administratie en nazoeken kan voorkomen doordat er direct, waar dan ook geregistreerd kan worden.
https://youtu.be/6kJUidT2TgY
Beschikbaarheid
ZZP Assistent is vanaf heden, gratis beschikbaar in de Google Play Store. Om deze applicatie te gebruiken is het niet noodzakelijk dat je klant bent bij ABN AMRO, iedereen kan ZZP Assistent gebruiken. Downloaden kan hier.
App niet meer beschikbaar
com.abnamro.zzpassistent
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Ziet er wel goed uit, moet alleen wel erg vaak klikken om registraties te starten/stoppen.
Het valt me ook op dat de app soms wel verdacht veel lijkt op zz track, het menu is volgens mij schaamteloos gekopieerd. Ik blijf zz track geloof ik maar gebruiken, hier kan ik tenminste gewoon een factuur mee uitdraaien.
De applicatie is nog een beetje buggy. Uren ingevoerd voor 8 mei worden niet meegenomen in de factuur over de hele periode mei. (misschien meerdere niet, maar deze viel op).
ik krijg het niet voor elkaar om hier een factuurtje van te maken (in pfd) alleen in csv. Missertje!
Ik gebruik al een tijdje Factuurdesk hiervoor en waardeer dit enorm. BTW, facturen (pdf), urenregistratie, onkostenvergoeding, etc heel simpel en goedkoop geregeld. Geen gps systeem, maar zeker een aanrader.
Mooie en handige app.
Het zou alleen handiger zijn als je gelijk je factuur als een mooi pdfje kon exporteren.