Samsung kondigt in juli waarschijnlijk zijn nieuwe vouwbare telefoons aan en dit jaar belooft er een heel nieuwe ster bij te komen: de Galaxy Z Fold 8 Wide. Een breder toestel dat je meer ruimte biedt om bijvoorbeeld films en series te kijken. Maar hoeveel breder dan de Galaxy Z Fold 8 is hij nou echt? Een nieuw lek toont hoe de telefoons in verhouding zijn.
Lees verder na de advertentie.
Het is een beetje de dikke en de dunne: de Wide lijkt een soort verkeerd kleiner gesleept plaatje van de Fold 8, met één groot verschil: hij heeft maar twee camera’s aan de achterzijde in plaats van drie. In ieder geval is het wel een op zichzelf staand toestel, dat eruitziet als een gedrongen versie van de Fold 8.
Als je de afbeelding hieronder ziet (met dank aan de bekende lekker Ice Universe), dan merk je dat het echt een groot verschil is tussen de twee toestellen. Dat we er ook een weerspiegeling in zien van handen met een smartphone, doet dit lek vrij realistisch overkomen. Je ziet heel duidelijk dat de schermen van de Fold 8 Wide veel breder zijn, maar dat hij wel wat lijkt in te leveren qua lengte.
Lees verder na de advertentie.
Samsung maakt waarschijnlijk niet zomaar een bredere Fold: Apple schijnt dit jaar met een vouwbare smartphone te komen die ongeveer net zo breed is. Ook heeft Huawei recent al zo’n type ‘dikkerd’ onthuld, die Sven in China al even in zijn handen heeft gehad. Lees in zijn analyse wat hij op basis daarvan voorspelt voor de Galaxy Z Fold 8 Wide. Als het toestel tenminste zo gaat heten: er zijn geruchten dat de Wide juist de naam van de gewone zal dragen, terwijl het ‘gewone’ toestel dat we al jaren zien de naam Ultra erbij krijgt.
Lees verder na de advertentie.
Het is nog afwachten wat het uiteindelijk wordt. Samsung zal mogelijk op 22 juli vanuit Londen zijn nieuwe vouwbare toestellen aankondigen, waarna ze waarschijnlijk binnen twee weken bij kopers op de mat liggen. We houden het in de gaten.

Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten