Samsung 2025? Maak nu kans op een Music Frame t.w.v. €449!

Scoutee weet hoe hard jij een bal kunt gooien

Sven Rietkerk
22 september 2015, 21:01
1 min leestijd
Scoutee weet hoe hard jij een bal kunt gooien

Lees verder na de advertentie.

Honkbal

Dit vernuftige apparaatje is namelijk een minisnelheidsradar. In eerste instantie is de Scoutee bedoeld als hulpmiddel bij het honkballen. Via bluetooth verbind je de radar met een speciale app op je telefoon. Deze app die uit wordt gebracht voor Android en iOS kan vervolgens analyseren hoe snel de bal wordt gegooid, in welke hoek en waar de bal precies terecht kwam. Op deze manier kunnen spelers gemakkelijk leren van hun eigen data. De app kan ook de beelden bij de worp opnemen om het plaatje compleet te maken.

Snelheidspaal

Naast dat de Scoutee is bedoeld voor de honkbal, kan het volgens de makers ook worden gebruikt bij andere balsporten. Daarbij zou voor ons Nederlanders vooral voetbal of tennis een goede optie zijn, bijvoorbeeld om penalty’s te analyseren. Het apparaat is makkelijk aan je telefoon te bevestigen door een magneet die je op de achterkant van je toestel plakt. 

Beschikbaarheid

Via Kickstarter kun je het project backen. Op het moment van schrijven hebben de makers bijna de helft van de benodigde $ 50.000 bij elkaar gezameld. Met nog 29 dagen te gaan, zal het de makers zeer waarschijnlijk lukken om het geld bij elkaar te krijgen. Iedereen die de Scoutee heeft besteld zal deze ergens in mei 2016 thuis ontvangen. Een Scoutee bestellen kan op het moment van schrijven vanaf $ 149, omgerekend zo’n € 135, waarbij ook nog $ 10 aan verzendkosten komen. Daarnaast zijn er meerdere pakketten te verkrijgen waarbij je meer korting krijgt bij de aanschaf van meerdere Scoutees tegelijkertijd.

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

2

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

23 september 2015, 10:33

Ik wou hem kopen als hij op grote afstand van je telefoon kan werken. Dan kan je hem veel beter plaatsen in de baan van de te meten objecten. In mijn geval blijf je daar graag uit de buurt 🙂 Wifi verbinding zou super zijn, 50 meter is prima bruikbaar buiten.

23 september 2015, 9:48

Op zich lijkt het me een mooie vinding, maar het feit dat je iets permanent op een telefoon moet plakken, ’n helemaal een magneet lijkt me toch niet zo fijn.