Nieuw: de Huawei Watch D2 nu met FreeBuds 5i t.w.v. €99,99 cadeau!

Samsung Good Lock-tool werkt nu ook met Android 10

Sebastien Marien
Sebastien Marien
3 februari 2020, 11:51
1 min leestijd
Samsung Good Lock-tool werkt nu ook met Android 10

Lees verder na de advertentie.

Samsung Good Lock 2020

Wie zijn telefoon wil personaliseren, kan gebruikmaken van een alternatieve launcher met veel aanpassingsmogelijkheden zoals Lawnchair of Nova Launcher, maar wie een Samsung-telefoon heeft, kan ook een ander hulpmiddel gebruiken. Samsung Good Lock laat je wijzigingen maken aan de One UI-schil en het gebruik van je telefoon.

Je kan onder meer je vergrendelscherm aanpassen, het thema van je notificatiecentrum en de weergave van recente apps. Nieuw is ook dat de app werkt met het systeembrede, donkere thema van Android 10 en Samsung brengt ook andere nieuwe personalisatiemogelijkheden.

Je app updaten

Good Lock 2020 werkt nu met Android 10 en OneUI 2.0, dat weet Sammobile, al werkt de app nog niet op elk toestel vlekkeloos. Good Lock werkt met plug-ins die je apart moet installeren om allerlei aanpassingen aan het uiterlijk en de werking van je telefoon te maken, maar op sommige Samsung-toestellen ontbreken bepaalde plug-ins in de nieuwe Good Lock-versie. Het gaat daarbij ook om telefoon die met Android 10 uit de doos zijn gekomen, zoals de Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Gebruikers die Good Lock 2019 voor Android Pie nu bijwerken naar de nieuwe versie kunnen ook beter alle plug-ins verwijderen om ze dan opnieuw te installeren, beveelt Samsung aan. Als je de app nog niet eerder geïnstalleerd hebt, dan kan je ze via deze link in de Galaxy Store downloaden. Ben jij een Good Lock-gebruiker of gebruik je liever andere apps om je telefoon te personaliseren? Laat het ons weten in de reacties onderaan dit artikel.

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

4

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

3 februari 2020, 17:52

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/good-lock-2018/good-lock-2018-1-0-00-53-release/samsung-good-lock-1-0-00-53-android-apk-download/

3 februari 2020, 15:05

Niet beschikbaar in uw land, laat de link dan uit t artikel lijkt mij?

3 februari 2020, 14:44

Waar lees jij tips om ‘niet beschikbaar in uw land’ te omzeilen via de Galaxy Store Henk? Lees ik ergens overheen?

Heb de app gesideload, maar dan start hij ook niet op: ‘server returned null value’.

Lijkt er oo dat de app nog niet is vrijgegeven voor gebruik in NL.

3 februari 2020, 13:06

Inhoudt is niet beschikbaar in uw land word er weergegeven