Samsung Galaxy S25: Nu met Galaxy Tab S6 Lite!

Dit zijn de definitieve specificaties van de Samsung Galaxy Note 8

Laurence Arnold
Laurence Arnold
3 augustus 2017, 9:13
2 min leestijd
Dit zijn de definitieve specificaties van de Samsung Galaxy Note 8

Lees verder na de advertentie.

Samsung Galaxy Note 8

Meesterlekker Evan Blass bracht gisteren al haarscherpe persfoto’s naar buiten van de nog onaangekondigde Galaxy Note 8. Hierop was het toestel van alle kanten te zien, en zelfs de stylus was in beeld gebracht. De dunne schermranden vallen natuurlijk meteen op, net als de twee camera’s aan de achterzijde. Het toestel wordt eerst in de kleuren Midnight Black en Maple Gold verscheept, de kleuren die je hieronder op de afbeelding ziet. Hier worden later nog Orchid Grey en Deep Sea Blue aan toegevoegd. 

Nu heeft dezelfde Evan Blass de ‘definitieve’ specificaties van de Note 8 weten te bemachtigen. We hadden al wel een idee welke specs het toestel zou krijgen, waaronder de mogelijkheden van de camera, maar nu weten we het zo goed als zeker. Evan Blass zit er namelijk nooit ver naast met zijn lekken. De onderstaande informatie is via een persoon die bij de briefing van de specificaties aanwezig was naar buiten gekomen. 

De volgende specificaties worden genoemd: het toestel zal IP-68 gecertificeerd zijn, wat de Note 8 waterbestendig maakt. Daarnaast verschilt de Note 8 qua scherm niet veel van de in het voorjaar uitgebrachte Galaxy S8+: het scherm van de Note 8 is 6.3 inch, tegenover 6.2 inch van de S8+. Hierdoor zijn de afmetingen ook niet heel anders: de Note 8 is 162,5mm x 74,6mm x 8,5mm, terwijl de S8+ 159,5 x 73,4 x 8,1 mm meet. De bekende vierkante hoeken van de Note-serie zijn bij de Note 8 ook weer aanwezig. Ook het scherm heeft deze afronding van vierkante hoeken meegekregen. Dit scherm zal SuperAMOLED zijn, met een 18,5:9 beeldverhouding en een resolutie van 2960 bij 1440. 

De gebruikte processor in Europa zal de Exynos 8895 zijn, een octa-core chip gemaakt op het 10nm-procédé. Deze chip wordt momenteel ook in de Galaxy S8 en S8+ gebruikt. Het werkgeheugen zal standaard 6GB bedragen, een boost tegenover de 4GB van de S8 en S8+. Het interne geheugen is 64GB en kan desgewenst worden uitgebreid via MicroSD.

De twee camera’s aan de achterzijde zullen een resolutie van 12 megapixels krijgen. De ene camera is een groothoeklens en heeft een f/1.7 lensopening en dual-pixel autofocus, terwijl de andere camera een telelens is, wat voor 2x optische zoom moet zorgen. Beide camera’s hebben optische beeldstabilisatie, wat wazige beelden moet voorkomen. De camera aan de voorzijde heeft 8 megapixel en een f/1.7 lensopening. 

Ten slotte zal de accu 3.300 mAh zijn en zowel snel- als draadloos opgeladen kunnen worden. De poort aan de onderzijde is USB Type C. 

Aankondiging en verkrijgbaarheid Galaxy Note 8

De Galaxy Note 8 wordt op 23 augustus tijdens een evenement in New York aangekondigd. Het is de verwachting dat vlak hierna de pre-orders ook zullen openen. De prijs van het toestel zal volgens geruchten op 999 euro komen te liggen.

Bron: VentureBeat

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

9

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

4 augustus 2017, 13:43

Ik ben een Note fan en ik heb verschillende Note’s gehad. Toen de prijs van de Note 8 bekend werd vond ik het te gortig worden. Daarom heb ik een Oneplus 5 aangeschaft en ben daar uitermate tevreden over!

3 augustus 2017, 21:35

Bij bijna alle toestellen zijn de batterijen aan de kleine kant. Maak de toestellen 2 mm dikker en stop er 6000mA in. Verder ziet het er goed uit maar is het boven mijn budget.

3 augustus 2017, 15:03

@Clootje69 zit al overbodig te janken bij elk Samsung bericht en zit nu al onze berichten te disliken…

3 augustus 2017, 14:40

Hé Anoniem, good en to the point bericht van jou.?

3 augustus 2017, 12:17

Clootje69, niemand verplicht jou om de Note 8 leuk te vinden of om hem te kopen hoor.
Hoop dat je blij bent met jouw telefoon, echt waar. ??

3 augustus 2017, 12:08

Dat wordt wel veel gebruik maken van energie besparing modi en zwarte achtergronden.

3 augustus 2017, 11:33

Nice, beste smartphone ever.
Mooi design, heerlijke specs.
Terecht dat daar een prijskaartje aan hangt, er zullen miljoenen zijn die dat graag willen neerleggen voor zo’n pracht smartphone.
De concurrentie moet hard aan het werk om dit te overtreffen cq evenaren.
Apple heeft hier sowieso een zware kluif aan.

3 augustus 2017, 11:32

Maak mij toch zorgen over die kleine accu. Zo’n scherm, van dat formaat met die resolutie dat gaat dan toch veels te hard? Maar dit is wel de crème de la crème op smartphone gebied!

3 augustus 2017, 11:30

Kan niet wachten. ????