Nieuw: de Huawei Watch D2 nu met FreeBuds 5i t.w.v. €99,99 cadeau!

Samsung lanceert Galaxy J3, Galaxy J5 en Galaxy J7

Claudia Rahanmetan
Claudia Rahanmetan
6 juni 2017, 14:00
2 min leestijd
Samsung lanceert Galaxy J3, Galaxy J5 en Galaxy J7

Lees verder na de advertentie.

Galaxy J-serie

De Galaxy J-serie van Samsung bestaat uit de J3, J5 en J7. Dit zijn populaire Samsungtoestellen die qua prijs/kwaliteit een grote groep mensen aanspreekt. Vandaag zijn de opvolgers van deze drie toestellen officieel in de Benelux aangekondigd, de Samsung Galaxy J3 (2017), Galaxy J5 (2017) en Galaxy J7 (2017) welke allemaal worden geleverd met Android Nougat.

Samsung Galaxy J3 (2017)

De Samsung Galaxy J3 (2017) is het instapmodel uit de J-serie welke in de Verenigde Staten in samenwerking met telecomprovider AT&T reeds gelanceerd is.

 De Galaxy J3 (2017) is een budgettoestel dat zich onderaan de J-serie bevindt en beschikt over een aantal verbeteringen ten opzichte van de J3 (2016). Het toestel beschikt over een 5 inch AMOLED-scherm met een resolutie van 1280×720 pixels, 2GB werkgeheugen en 16GB uitbreidbaar opslaggeheugen. Foto’s kunnen worden gemaakt met de 13 megapixel-camera aan de achterkant en een 5 megapixel-camera aan de voorkant. De Amerikaanse variant beschikt een over Exynos 7570 met vier rekenkernen. De J3 krijgt in de Benelux dezelfde 1.4 Ghz octacoreprocessor. De accucapaciteit bedraagt 2400mAh.

De Samsung Galaxy J3 zal vanaf augustus te koop zijn in de kleuren zwart en goud voor een verkoopadviesprijs van € 219,-.

Samsung Galaxy J5 (2017)

De Samsung Galaxy J5 beschikt over een metalen unibody-behuizing en een 5,2 inch fullHD superAMOLED-scherm. De Samsung Galaxy J5 (2017) krijgt een iets snellere processor, deze gaat van 1.2 Ghz quadcoreprocessor naar 1.6 Ghz octacoreprocessor (Exynos 7870). maar de accucapaciteit is wat naar beneden bijgesteld (3100mAh naar 3000mAh). Net als zijn voorganger beschikt de J5 over 2GB werk- en 16GB intern geheugen. De laatste kan via microSD-kaart uitgebreid worden naar 256GB. Het toestel beschikt nu ook over een vingerafdrukscanner.

Met dit toestel kunnen foto’s gemaakt worden met een 13 megapixelcamera op de achterzijde en een 13 megapixelcamera voor selfies. Daarnaast krijgt de camera achter een betere sensor, namelijk een f/1.7-lens. Hiermee wordt er meer licht opgevangen en kunnen er dus betere foto’s gemaakt in slechte lichtomstandigheden. De selfiecamera heeft nu ook een flitser. 

De Samsung Galaxy J5 ligt vanaf juni in de kleuren zwart en goud in de winkels voor een verkoopadviesprijs van € 279,-.

Samsung Galaxy J7 (2017)

Het 5,5 inch sAMOLED-scherm van Samsung Galaxy J7 (2017) gaat van HD naar fullHD, het werkgeheugen van 2GB naar 3GB, de accucapaciteit van 3300mAh naar 3600mAh. De Galaxy J7 schiet ook foto’s met een 13 megapixelcamera achter en een 13 megapixelcamera voor selfies en beschikt net als de Galaxy J5 over een verbeterde sensor en een flitser aan de voorkant. Het toestel heeft tevens een vingerafdrukscanner en een volledig metalen behuizing. De J7 wordt aangedreven door een Exynos 7870 Cortex-A53 octacoreprocessor geklokt op 1.6GHz.

De Samsung Galaxy J7 kan vanaf juli aangeschaft worden in de kleuren zwart en goud voor een verkoopadviesprijs van € 339,-.

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

4

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

7 juni 2017, 14:59

Nog steeds geen giroscope in de J modellen. Waardoor je veel apps niet kan gebruiken. Geen 360 camera. Of panorama functie. Geen nauwkeurige gps

7 juni 2017, 1:10

Op Sammobile zijn ze ook niet echt onder de indruk over deze 3J’s.

6 juni 2017, 18:40

Specs liggen op niveau van de Moto g5 en die kost 189 euro, dus J5 is veel te duur, voor dit geld heb je de Moto g5 plus die betere specs heeft. Je betaalt dus 90 euro voor de naam.

6 juni 2017, 16:08

Welke chipset zit er in de J7?