Nieuw: de Huawei Watch D2 nu met FreeBuds 5i t.w.v. €99,99 cadeau!

OnePlus onthult 3 functies van de OnePlus 8-serie

Claudia Rahanmetan
Claudia Rahanmetan
1 april 2020, 9:24
2 min leestijd
OnePlus onthult 3 functies van de OnePlus 8-serie

Lees verder na de advertentie.

OnePlus 8 details

OnePlus heeft al veel details van de OnePlus 8 en de OnePlus 8 Pro bekend gemaakt zoals het 120Hz-scherm en ondersteuning voor 5G. Nu bevestigt de fabrikant de komst van een viertal nieuwe functies voor deze telefoons op het OnePlus-forum.

Het is ceo Pete Lau die onderstaande afbeelding deelt en zo onthult dat de OnePlus 8-serie beschikt over de krachtige Qualcomm Snapdragon 865 en het snellere LPDDR5 RAM en UFS 3.0-opslag. Lau benadrukt dat de lijfspreuk ‘fast and smooth’ met deze hardware weer gerealiseerd wordt. De Snapdragon 865 zal ervoor zorgen dat de telefoons op het gebied van prestaties 20% sneller zijn en de grafische prestaties met 25% stijgen ten opzichte van de voorganger. Daarnaast is deze chipset 25% energiezuiniger. 

Dankzij de LPDDR5 RAM-technologie biedt de OnePlus 8-serie overdrachtssnelheden tot wel 6.400 Mbps met een bandbreedte van maar liefst 51,2 GB/s. Deze snelheden worden bereikt met 45% minder energieverbruik in vergelijking met de vorige generatie.

2K+ resolutie

OnePlus deelt op het Chinese Weibo nog wat details over het Fluid Display, zoals de fabrikant het schemr noemt. Volgens de afbeeldingen die in de post worden gedeeld, zal het scherm van de OnePlus 8-serie een resolutie van 2K+ hebben met een pixeldichtheid van 513 ppi. Het scherm biedt tevens een maximale helderheid van 1300 nits, met automatische helderheidsregeling op een niveau van 4096. Bovendien zullen de telefoons, om de kleurnauwkeurigheid in alle omgevingen te garanderen, ook de omgevingstemperatuur meten.

Minder dan 1000 dollar

Je zou denken dat de OnePlus 8 (Pro) met deze specificaties qua prijs zich zou scharen in het rijtje met high-end telefoons en aanzienlijke prijzen maar volgens Business Insider is dit niet het geval. Business Insider beweert dat OnePlus heeft aan hen heeft bevestigd dat de 5G-varianten van de OnePlus 8-serie de 1.000 dollar in de Verenigde Staten niet zullen overschrijden en dat ze daardoor een van de meest betaalbare 5G-vlaggenschepen op de markt zullen zijn.

Hoewel het bedrijf de exacte prijzen nog niet heeft bekendgemaakt, is het goed om te weten dat OnePlus vasthoudt aan zijn roots en de apparaten betaalbaarder maakt dan sommige van de andere premium vlaggenschepen op de markt.

Op dinsdag 14 april zullen we alles te weten komen over de OnPlus 8 en OnePlus 8 Pro en dat duurt nog minder dan twee weken.

Afbeelding van de vermoedelijke OnePlus 8

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

5

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

1 april 2020, 14:53

Ik wacht tot de belastingteruggave en dan ga ik waarschijnlijk voor de 8T pro. Een maand later zal 5 g dan toch in de meeste steden beschikbaar zijn en dan verkoop ik de 7T pro. OnePlus heeft mijn hart gewonnen en uiteindelijk hoe je ’t draait of keert zitten ze toch nog altijd enkelen honderdjes onder het prijsniveau van bepaalde concurrenten….

1 april 2020, 13:25

Blijft lastig S20+ of deze Pro, ben benieuwd naar de camera en de accuduur.

1 april 2020, 11:36

Onder de $1.000, dat is toch nog wel heeeeeeeeel duur hoor.

1 april 2020, 11:32

Ik wacht nog wel kan nog vooruit met mijn OP7T Pro. De volgende gaat een zijn met camera onder het scherm. ?

1 april 2020, 11:30

Vandaag vertrouw ik niets aan nieuwsberichten ?