Samsung Galaxy S26 Ultra nu met gratis Samsung Tab A11+!

Vodafone 4G-problemen met OnePlus 5 opgelost via update

Claudia Rahanmetan
Claudia Rahanmetan
28 juni 2017, 8:46
1 min leestijd

Vodafone 4G-problemen

Lees verder na de advertentie.

AW-forumgebruiker p.walraven28 liet ons en via het OnePlus-forum weten dat OnePlus een update naar OxygenOS 4.5.4 naar een aantal OnePlus 5-eigenaren heeft verstuurd met daarin een fix voor de 4G-problemen. Deze fix moest handmatig worden geïnstalleerd op het toestel, maar dit is gelukkig niet meer nodig want de update is nu ook via OTA verspreid. 

Via Instellingen > Systeemupdates kan de update naar OxygenOS 4.5.4 op de OnePlus 5 binnengehaald worden. Meerdere gebruikers hebben laten weten dat de fix werkt en ook op de redactie heeft de update gezorgd voor een internetverbinding met het 4G-netwerk van Vodafone. 

De OnePlus 5 heeft voor Vodafone-klanten de eerste paar dagen voor wat problemen gezorgd, zij ondervonden problemen met het 4G-netwerk van deze provider. Soms was er wel een 4G-verbindingen, vaak bleef deze ook helemaal uit, en was 3G of H+ de hoogste snelheid die uit het vlaggenschip geperst kon worden.

Vodafone liet afgelopen maandag nog weten dat het probleem bij OnePlus lag, aangezien de OnePlus 5 dezelfde chipset heeft als andere nieuwe smartphones, zoals de Samsung Galaxy S8 en de Sony Xperia XZ Premium. Deze smartphones kunnen wel een internetverbinding opzetten via het 4G-netwerk. Verder gaf de provider aan dat zij geen testtoestel hebben ontvangen om een en ander te testen.

Toch wilde Vodafone, ondanks dat het een toestel van derden is, de OnePlus 5 op hun netwerk testen vanwege het grote aantal klachten. Wellicht is dit al gebeurd of niet meer nodig, de oplossing is er al.

Bedankt voor de tips Raymond, Marco en Pwalraven!

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

8

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

Plaats een reactie
2 juli 2017, 2:15

Hier ook een probleem met op5 en 4g bij Orange België. Ik veronderstel dat niet iedereen (ook andere landen) die hotfix krijgt?

28 juni 2017, 13:51

Grappig dat iedereen zegt goed gedaan! voor iets wat gewoon goed had moeten zijn vanaf het begin…. Dat andere merken er ook last van hebben praat niets goed.

28 juni 2017, 13:11

Top heb de update binnen. Met mijn reserve gsm, Wileyfox Swift 2x ook al rap updates 7.1.2. Altijd Samsung gehad maar nooit meer.

28 juni 2017, 12:41

Ik heb ze inderdaad ook binnen.. Betekent wel dat ze er serieus mee bezig zijn zo. Nu nog volte ondersteuning met kpn regelen en ik ben helemaal blij

28 juni 2017, 12:18

Lijkt me niet zo best 3de update al na een week !

28 juni 2017, 11:35

Prima service tot nu toe! Snel opgelost idd

28 juni 2017, 11:10

Ja echt wel. 3de update in 1 week

28 juni 2017, 11:03

Doen ze wel erg snel!!