Samsung 2025? Maak nu kans op een Music Frame t.w.v. €449!

‘Motorola Razr 3 wordt razendsnel opvouwbaar vlaggenschip’

Jelle Passchier
Jelle Passchier
12 januari 2022, 11:41
2 min leestijd
‘Motorola Razr 3 wordt razendsnel opvouwbaar vlaggenschip’

Lees verder na de advertentie.

De Motorola Razr 3 zou volgens nieuwe geruchten gaan beschikken over de Snapdragon 8 Gen 1 processor. Dat is op dit moment de snelste processor van Qualcomm. Hiermee zal de Razr 3, in tegenstelling tot zijn voorgangers, een high-end toestel worden. Dit weten we nog meer over het toestel.

Terug in de tijd

We gaan even terug in de tijd, terug naar donderdag 14 november 2019. Het was een stormachtige dag waarop onder andere Sebatian Vettel boos was op Max Verstappen, er een discussie was over de maximale snelheid van elektrische auto’s en de dag waarop de Motorola Razr werd aangekondigd, de eerste opvouwbare clamshell-smartphone die op de markt kwam. Destijds kreeg deze smartphone een adviesprijs van 1599 euro en hiervoor kreeg je specificaties die je normaal in een middensegment telefoon tegenkwam. Zo beschikte de Motorola Razr over een Snapdragon 710-chipset, een enkele 16 MP camera en een scherm met een HD+ resolutie. Daarbij had het toestel, net als veel andere ‘first generation’ foldables, problemen met het opvouwbare scherm.

Volgens Chen Jin, general manager bij Lenovo, zullen deze problemen worden opgelost. Jin geeft aan dat de Motorola Razr 3 met zijn innovatie namelijk ”de drijvende kracht van de industrie” zal gaan worden. Verder zal de nieuwe Razr een grote upgrade krijgen.

Motorola Razr 3

Volgens XDA Developers hebben bronnen aan hen namelijk bevestigd dat het nieuwe opvouwbare toestel van Motorola zal beschikken over high-end specificaties. Zo krijgt het toestel met de Snapdragon 8 Gen 1-processor de snelste chipset van Qualcomm van dit moment. Het toestel zou verder over een 120Hz beeldscherm gaan beschikken, waarvan het scharnier overigens een stuk beter zou moeten functioneren. Als laatst zijn ook de varianten gelekt. De Motorola Razr 3 moet in drie varianten op de markt komen. Een variant met 6, 8 of 12 GB RAM en 128, 256 of 512 GB aan opslag. Over prijzen en verdere specificaties is nog niets bekend. 

In de video hieronder zie je onze eerste ervaring met de Motorola Razr in 2019. Wat vind jij van de Motorola Razr telefoons? Krijg je er nostalgische gevoelens bij? Laat het ons weten in de comments onder dit artikel.

www.youtube.com/watch?v=jpQrlJJuP5A&t=44s

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

2

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

12 januari 2022, 20:34

Nu nog 5 jaar updates

12 januari 2022, 16:37

Altijd een interessant ding geweest op de problemen na dan. Hopelijk bezuinigen ze niet weer op de camera’s, want die specificaties waren om te janken. Maar dat was bij Samsung ook zo, en dan is ook iets beter geworden.