Nougat voor de LG V10

Lees verder na de advertentie.
De LG G4 en LG V10 stammen beide uit 2015 en aangezien Google verwacht dat elke producent die Android gebruikt op zijn toestellen minimaal 18 maanden lang update-ondersteuning biedt, zouden ook deze twee vlaggenschepen hiervoor in aanmerking moeten komen. Toch waren er in maart geruchten dat beide vlaggenschepen geen Nougat zouden krijgen, maar een aantal dagen later werd dit enigszins ontkracht.
Maar nu is het voor de LG V10 dan zover, we hebben berichten binnengekregen dat het toestel de update naar Nougat nu ontvangt. Het betreft versie 30b van 1293,66MB. De update bevat naast Android 7.0 ook de beveiligingsupdate van juni. Gebruikers van de V10 kunnen in Android 7.0 Nougat een aantal grote en kleine verbeteringen verwachten, zoals verbeterde notificaties met meer mogelijkheden om snel te reageren, maar ook een verbeterde accuduur.
De update komt vanzelf binnen, maar kan ook handmatig gecontroleerd worden. Ga hiervoor naar Instelling > Over de telefoon > Update Center. Klik hier op software-update om te kijken of Nougat ook voor jouw V10 klaar staat.
LG V10
De LG V10 beschikt over de Snapdragon 808-chipset met zes rekenkernen, 4GB werkgeheugen en 64GB intern geheugen, uit te breiden door middel van een geheugenkaartje. De accu heeft een capaciteit van 3000mAh. Er zijn twee 5 megapixel-frontcamera’s aanwezig, waarmee je selfies kunt schieten in een hoek van totaal 120 graden. De camera op de achterkant beschikt over 16 megapixels en optische beeldstabilisatie. Het scherm heeft een diagonaal van 5,7 inch en een resolutie van 2560×1440 pixels, maar er is op de voorkant nog een tweede scherm aanwezig met een diagonaal van 2,1 inch. Dit scherm kan gebruikt worden om notificaties op te laten zien of bijvoorbeeld om muziek te bedienen.
De V10 werd uitgebracht met Android 5.1 Lollipop en ontving later een update naar Android 6.0 Marshmallow. Nu is het toestel dus aan de beurt voor het Nougat-toetje. We hopen dat dezer update voor de LG G4 ook niet lang meer op zich zal laten wachten.
Bedankt voor de tip bozena33!
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Inmiddels heeft mijn G6 ook weer een update ontvangen
Mijn LG6 ondertussen ook voor zien 7.0?
Heb natuurlijk geupdated. Alles prima in orde, maar de achtergrond van de instellingen zijn wit. De icoontjes zijn allemaal zwart. Een beetje storend, kan men de kleur ietwa veranderen ? De hele update via Wifi duurt ongeveer een uurtje. Maar eerlijk gezegd, ik zie geen verschil tussen oud en nieuw. Het schijnt me dat de camera een verbetering gekregen heeft
Wacht zelf op de v20. Die heeft out of the box al 7, maar wordt vast geupdate naar 8 (zit alleen nu vast in een verzendtraject van DPD voor anderhalve week).
Wordt langzaam tijd dat de G4 een update krijgt. Zit nog steeds met een beveiligingspatch van augustus 2016 opgescheept. Over updatebeleid van LG heb ik niet veel goeds te melden.
Vraag mij nu af, of de update naar Nougat ook geldt voor de Stylus2 (K520) dit toestel is zelfs jonger als te toestellen waar over word gesproken in het artikel!
Maar niet de versie 7.1.1 (jammer).
Drie dagen geleden heb ik in Marokko geupdate… Groeten