Er zijn renders gelekt van wat de aankomende Pixel 6- en Pixel 6 Pro-toestellen moeten zijn. Het is de eerste keer dat we horen dat Google ook aan een krachtigere Pro-versie werkt. De informatie is door twee geruchtenverspreiders bevestigd.
Google Pixel 6 en Pixel 6 Pro
Er zijn niet één maar twee toptelefoons van Google onderweg. De Pixel 6 zal weer opnieuw worden bijgestaan in de line-up door een grotere broer: de Pixel 6 Pro. Opvallend is dat Google de XL-benaming laat vallen, die we kennen in tijden van de Pixel 3 XL en Pixel 4 XL, maar er is ook wel een verklaring voor te vinden.
De nieuwe geruchten zijn gelekt door de Youtuber Jon Prosser, en het gaat om renders die in samenwerking met een designer zijn gemaakt op basis van echte foto’s van prototypes van de telefoons. We zien een modern design aan de voorkant met erg dunne schermranden en een kleine selfiecamera in het midden van het scherm. Ook anders dan bij de Pixel 5 is de vingerafdrukscanner onder het scherm bij deze toestellen.
Drie camera’s achterop
Als we dan naar de achterzijde kijken van de Pixel 6-reeks dan zien we een opvallend design voor de camera’s. De lenzen zijn horizontaal opgesteld in een opvallende zwarte strook die ook uit de behuizing steekt. Meteen zien we ook waarom de Pixel 6 Pro een ‘Pro’ is en geen ‘XL’, want hij heeft drie cameralenzen in plaats van twee bij de gewone Pixel 6. Het lijkt er dus op dat beide toestellen andere specificaties krijgen die ditmaal verder gaan dan alleen de schermgrootte.
Helaas komen met deze renders van Prosser geen overzicht van specificaties, al weten we al uit eerdere geruchten dat de Pixel 6 komt met een eigen chipset van Google. Het moet ook gezegd dat Prosser een reputatie heeft als geruchtenverspreider die met ups and downs komt. Belangrijk is daarom dat deze geruchten ook als accuraat zijn bestempeld op Twitter door een andere geruchtenverspreider, Max Weinbach. Hij stelt dat het kleurenpalet van deze renders niet klopt, maar het design wel.
Wat denk jij van de telefoons die je hier in renders te zien krijgt? Spreekt de Pixel 6-reeks jou aan? Laat het ons weten in de reacties onderaan dit artikel.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws over Google? Download dan onze Android-app en volg ons op Telegram en Twitter. Check ook onze AW Community voor een overzicht van de populairste AW-leden.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Deze Pixel past toch helemaal niet bij de gemiddelde Pixel nerd met afgtrapte gympies en een vies shirtje aan en een grote jampotglazen bril op het hoofd ?
Dat steekt elkaar toch enorm.?
Ben jij dat Pintoil?
Ziet er veelbelovend uit. Hopelijk is het een no nonsense toestel als de vijf met betere specs zonder Google( accu, rare gimmick) flaws op hardware gebied.. . Ahh het is ook misschien teveel gevraagd. Het is tenslotte een software bedrijf!
Ben het ook eens met glasblazer. Na de Pixel 1 en 2 heb ik nu een 4a,. perfecte toestellen!
glasblazer ik koop mijn pixels altijd gewoon in Nederland bij Belsimpel
Sluit me helemaal aan bij glasblazer,dit is mijn derde pixel( een 3a die het nog prima doet)door mijn low budget loop ik altijd een paar maten achter de fanfare.
echt geweldig design
Hele mooie HTC’s!
Oh, interessant, ‘ziet gat in voorzijde’. ‘Nope, dank je.’ ?
Ben echt heel benieuwd.
Nu bijna alle toestellen groter zijn dan 6″, zouden ze beter een S en XS maken.
Ik volg de ontwikkelingen rondom de Pixel met meer dan gewone belangstelling. Luisterde van de week naar podcasts uit America over de ontwikkellingen en geruchten rondom de Pixel. Ook geruchten over de landen waar de nieuwe Pixels gelanceerd worden.
Google heeft naar mijn volle overtuiging geen eens de behoefte om een hele grote fabrikant te worden. Zij gebruiken de Pixels om nieuwe ontwikkelingen rondom Android hadden en voeten te geven. Gelijk aan OIS in de buurt te komen van een evenwicht OS en hardware.
Met mijn Pixel 4 XL word ik nog steeds verwend met feature dropouts voor de Pixel. Gecombineerd met het pure Android en het mooie onderscheidende ontwerp, geen haar op mijn hoofd ooit een andere keuze dan een Pixel te maken.
Ik hoop dan oprecht dat de nieuwe modellen naar Europa en liefst ook Nederland gaan komen. Gerucht gaat dat de 5A niet komt en de andere nieuwkomers is nog een vrasgteken.
Google is een experimenten bedrijf en zal binnen de doelgroep die zich aangetrokken voelen bij hun filosofie, zoals nu met de Pixels al het geval is met hele mooie onderscheidende apparaten komen. Een trendlijn die afwijkt van de dominante Aziatische wansmaak. In Amerika hebben ze het vermoeden dat de prijs van de budgetmodellen van de nieuwe Pixels max 400 dollar mogen gaan doen bij Amazon. De echte top range gaat Google niet proberen aan te tikken. De afzet van haar Pixels is daarvoor veel te klein en dus kostbaar. Mogelijk ook een verklaring dat zij een land als Nederland, waar iedereen in de massa wil ondergaan met een Samsung toestel, de Pixel niet introduceert.
Ik hoop echt dat ik over 2 jaar gewoon een nieuwe Pixel kan bestellen in Nederland.
Eindelijk heeft Google het licht gezien en de aankomende Pixel serie van een moderner uiterlijk voorzien. Dat ze nu ook over meer gangbare camera’s beschikken is helemaal geweldig. Ben benieuwd hoe ook de chipset van Google gaat presteren t.o.v. de concurrentie. Google kennende zullen de smartphones in ieder geval wel een premium prijskaartje krijgen.
vind het wel een speciaal design dat misschien wel een select hip publiek kan vinden . persoonlijke spreekt het mezelf niet aan .