Galaxy AI verschijnt waarschijnlijk binnenkort ook op de midrange-toestellen van Samsung. Het betekent dat je diverse kunstmatige intelligentie-opties voor bijvoorbeeld foto’s, vertalingen en de toon van je berichten ook op de goedkopere telefoons van Samsung kunt gebruiken. Dit is wat we er nu van weten.

Lees verder na de advertentie.
Galaxy AI op de A-serie
Samsung zet hoog in op Galaxy AI en wil het op zoveel mogelijk toestellen mogelijk maken, zo lijkt het. De AI-opties zouden volgens SamMobile nu ook naar midrange Galaxy A-telefoons komen, mits ze uit 2024 afkomstig zijn. Met andere woorden: de Galaxy A35 en A55 worden van de handige snufjes voorzien. Het is misschien niet de hele AI-line-up die dan naar de toestellen komt, want daarvoor is de processor misschien niet geschikt, maar wel een gedeelte.
Het blijft helaas wat vaag: welke opties al dan niet worden uitgebracht is nog onbekend. De kans is groot dat hoe meer er op het toestel gebeurt, hoe meer die taken juist niet meekomen: opties waarvoor de cloud nodig is juist wel. Immers doen servers ergens anders dan het rekenwerk. Tegelijkertijd betekent die processor ook weer niet alles: het is bijvoorbeeld niet waarschijnlijk dat de Galaxy A54 ook Galaxy AI krijgt, terwijl het toestel precies dezelfde processor gebruikt als de A35, namelijk de Exynos 1380.
One UI 6.1.1.
Wanneer dat precies plaatsvindt is onduidelijk, maar bronnen zeggen dat het staat te gebeuren met de One UI 6.1.1.-update. Die wordt vrij binnenkort verwacht, namelijk deze maand of volgende maand.
Wil je heel graag van Galaxy AI gebruikmaken, dan is de goedkoopste optie om dat te kunnen waarschijnlijk de Galaxy S23 FE. Daarop mis je wel de Instant Slow-Mo, waarmee je een deel van een video door je vinger op je scherm te houden in slow motion kunt laten zien.
Heb jij zo’n toestel en zit je erg verlegen om de Galaxy AI-opties? Deel het nu in de reacties onder dit artikel.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten