Exclusief: Samsung Galaxy S8 pre-order begint 29 maart

Exclusief: Samsung Galaxy S8 pre-order begint 29 maart

Ruud Caris

door Ruud Caris

Laatst geüpdatet

Samsung Galaxy S8 in Nederland

De Samsung Galaxy S8 zal vanzelfsprekend op de Nederlandse markt gaan verschijnen. De informatie die wij via onze bronnen hebben gekregen is specifiek voor Nederland, maar de verwachting is dat dit voor België gelijk zal zijn. Wij hebben de informatie voor zover als mogelijk proberen te verifiëren, maar er kunnen natuurlijk altijd last-minute wijzigingen doorgevoerd worden.

De Samsung Galaxy S8 zal direct na de lancering live gaan als pre-order. Dat wil zeggen dat het vanaf woensdag 29 maart mogelijk is om de Galaxy S8 te pre-orderen in Nederland (en waarschijnlijk België). De prijzen zijn als volgt:

Samsung Galaxy S8: € 799

Samsung Galaxy S8+: € 899

De prijzen zijn geen verrassing, maar we hebben ze wel nogmaals kunnen verifiëren.

Gelekte persrenders S8

Pre-order en levering

De pre-order zal op 29 maart live gaan en in tegenstelling tot andere jaren wordt er dit jaar geen 'extraatje' gegeven bij het plaatsen van een pre-order. Zo zagen we voorgaande jaren bijvoorbeeld een gratis Gear VR of microSDkaart, dat is nu dus niet het geval. De voorverkoop van de Galaxy S8 is dus puur en alleen het toestel in combinatie met een eventueel abonnement. Het toestel zal onder andere te bestellen zijn bij de Samsung-shop.

Wanneer de Galaxy S8 geleverd zal worden na de pre-order is nog niet helemaal duidelijk. We hebben hier verschillende berichten over gehoord, variërend van begin april tot eind april. Concreet kunnen we hier dus nog niets over zeggen.

Gelekte afbeelding Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

In de geruchten op internet hebben we al veel details gelezen over dit nieuwe vlaggenschip. De Samsung Galaxy S8 zou in twee varianten, de reguliere versie en de S8+. Deze verschillen onder andere qua scherm, met een afmeting van respectievelijk 5,8 en 6,2 inch. Daarnaast zien we minimale schermranden aan de voorzijde van het toestel en is de achterkant voorzien van een dubbele camera, twee keer 12 megapixel. Opvallend is ook dat de vingerafdrukscanner door Samsung naar de achterzijde is verplaatst. Meer informatie over de Galaxy S8 en S8+ kun je terug vinden op de toestelpagina's.

0 reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Nieuws

Dit vind je misschien ook leuk