De eerste echte foto’s van de OnePlus 11 zijn verschenen. Hierop zien we de bijzondere zwarte cameramodule van de telefoon inclusief glimmende glitters.
Zwarte gat met sprankelingen
Android Central heeft beelden van de OnePlus 11 gepubliceerd. De website laat enkele foto’s zien waarop we voornamelijk het opvallende camera-eiland zien shinen. Dit eiland huisvest drie camera’s en is vormgeven in een bijzondere ronde vorm. We zien zelfs dat er een sprankeling is toegevoegd.
Alert slider is terug
Nu is niet iedereen op de redactie even enthousiast over het camera-eiland, maar we zijn wel blij met de terugkeer van de alert slider. Met deze schuifregelaar kun je eenvoudig je telefoon op stil of trillen zetten. Bij de OnePlus 10T besloot OnePlus om de een of andere reden om deze weg te laten, nu keert hij gelukkig weer terug.
Ook zien we dat de OnePlus 11 gebogen schermranden heeft. Hierdoor oogt de telefoon dunner en slanker. Het werkt in de praktijk vaak wel minder prettig dan een vlak scherm.
OnePlus 11: de specificaties
De OnePlus 11 werd afgelopen januari officieel gelanceerd in China. De smartphone wordt naar alle waarschijnlijkheid het vlaggenschip van OnePlus van dit jaar aangezien er geen OnePlus 11 Pro op de markt komt.
De OnePlus 11 beschikt onder andere over drie camera’s: een 50 MP hoofdcamera, een 48 MP groothoeklens en een 32 MP telelens met 2x optische zoom. Het toestel draait op de Snapdragon 8 Gen 2-chipset, de snelste processor van Qualcomm op dit moment. Verder beschikt de telefoon over een 5000 mAh accu die je kunt opladen met een vermogen van 80W. De OnePlus 11 draait op Android 13 met daaroverheen OxygenOS. De smartphone moet op 7 februari in de Nederlandse winkels komen te liggen. In China kost het toestel 3999 yuan, omgerekend naar euro’s en met de toevoeging van btw kom je bij ons dan op 671 euro uit.
Wat vind jij van het design?
We zijn erg benieuwd wat jij van het design van de OnePlus 11 vindt. Laat het weten in onderstaande poll in de comments onder dit artikel. We verwachten de telefoon ook op onze redactie binnen te krijgen, zodra die binnen is kun je de review van het toestel snel op onze website en in de AW Reader verwachten.
Deze poll is gesloten
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Ik heb op dit moment nog een OnePlus 6. Deze heeft een Qualcomm-Snapdragon-845. Ding draait nog steeds super, dankzij deze snelle soc.
Van de zomer de accu vervangen (die achteraf na 4 jaar pas 20% was afgenomen)
Volgend jaar nog maar es kijken voor de OnePlus 12. Zolang mijn OnePlus 6 nog heerlijk snel en vlot reageert koop ik geen nieuwe.
Lelijkste achterkant die ik in jaren heb gezien. Hopelijk is er een hoesje die het er wat beter uit laat zien.
Over OnePlus ben ik sinds mijn miskoop (op6) verre van positief. Zoveel positieve dingen zijn er momenteel in de wereld sowieso niet ? okay ik lach me wel krom wat voetbal betreft op het moment ?
koop je hem toch lekker niet???????
Boeit mij totaal niet, kijk nooit naar die kant van het toestel.
Zou mooi zijn als hij stabieler op tafel ligt dan de 9pro.
ok