Where’s My Mickey?

Lees verder na de advertentie.
De levels zijn opgedeeld in verschillende afleveringen, gebaseerd op de nieuwe tekenfilmserie van Disney. In de eerste aflevering is Mickey Mouse op het strand en daar is het behoorlijk warm. Zo warm, dat de strandgasten (zoals dat in een cartoon hoort) beginnen te smelten. Als Mickey een bus vol rijke toeristen aan ziet komen, dan grijpt hij zijn kans: hij zet een limonadekraam op. Maar helaas, hij heeft geen water. Juist, jíj moet er voor zien te zorgen dat Mickey voorzien van water wordt. Dit doe je door met je vinger over het scherm te slepen en daarmee zand weg te halen, zodat het water zich een weg kan banen door het zand.
Helemaal nieuw is dat je dat je nu ook het weer kunt ‘beïnvloeden’. Wanneer je strategisch zand weghaalt, worden regenwolken door de wind naar de juiste plaats geblazen, waar jij er weer voor zorgt dat het regenwater in de leidingen terecht komt. Er zijn 5 episodes met een ander verhaal.
Niet echt origineel, wel echt leuk
Nee, een nieuwe Where’s My Water?-game met alleen een nieuwe hoofdrolspeler is Where’s My Mickey? niet. Door de nieuwe gameplay-toevoegingen, zoals het weer in de Mickey Mouse-afleveringen, biedt Where’s My Mickey? ook echt iets nieuws. Daarnaast is de cartoonstijl van de klassieke Mickey Mouse met zijn mooie rode broek erg leuk. De animaties en de filmpjes tussendoor zijn ook zeker erg vermakelijk.
Beschikbaarheid
Eerder deze week bracht Disney de gratis tekengame ScribbleMix uit, maar er is geen gratis versie van de Where’s My Mickey?-games. Er zijn twee versies van Where’s My Mickey?, één voor smartphones en één voor tablets. De smartphoneversie bevat meer dan 100 levels en kost €0,76. Je vindt deze versie hier. De tabletversie bevat 20 extra grote levels en kost €1,50. Deze versie vind je hier.
Naast ‘afleveringen’ met Mickey zijn er ook afleveringen met Goofy en later ook andere Disney-karakters. De ‘artistieke’ Goofy voorzie je in de eerste aflevering niet van water, maar van verf om mee te schilderen. Het ontgrendelen van de twee afleveringen van Goofy kost je €0,76.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Leuk! Andere delen zijn ook zeer leuk (water en perry). Jammer dat het een beetje geldklopperij begint te worden. Steeds meer delen in elk spel die je apart moet kopen en ook minder levels per deel (bij het eerste deel van “water” krijg je 200 levels ofzo voor deze prijs). Maar waar hebben we het over. 0,75 cent voor weer een tijdje vermaak.
F?hts geht die Sonne auf, zoals de Duitsers zo mooi zeggen. Meteen gekocht!
komt er ook nog een free version want het lijkt me een super leuk spel maar om er geld aan uit te geven…. nee