Breekt de dunnere Galaxy Z Fold 7 wel door midden in de test?

Laura Jenny
Laura Jenny
28 juli 2025, 8:27
1 min leestijd

De test waar we al een tijdje op wachten is eindelijk gelanceerd. De dunne foldable van Samsung, Galaxy Z Fold 7, wordt onderworpen aan de stevigheidstest van JerryRigEverything. De YouTuber vraagt zich af of het hem eindelijk gaat lukken de foldable in tweeën te breken. 

Lees verder na de advertentie.

Samsung Galaxy Z Fold 7-test bij JerryRigEverything

Samsung zegt wel dat zijn ultradunne foldable stevig is, maar is dat ook zo? YouTuber Zack Nelson van JerryRigEverything wilde dat uitproberen en in zijn nieuwe video moet de telefoon het ontgelden. Stanley-messen, zand en zelfs vuur komt eraan te pas, maar de telefoon houdt zich goed staande. Het betekent dat Samsung inderdaad echt een heel stevig toestel heeft gemaakt, ondanks dat hij zo dun is en ook nog eens vouwbaar.

Lees verder na de advertentie.

Eerlijk is eerlijk, als je het toestel in je handen hebt, dan voelt hij wel stevig, maar doordat hij zo dun is en natuurlijk niet kan leunen op een harde Gorilla Glass-laag zoals gewone toestellen, zou je denken dat hij eerder in de problemen komt als JerryRigEverything weer met een berg zand aankomt. Dat blijkt echter enorm mee te vallen.

Bekijk de video

Samsung heeft eerder al laten weten dat de telefoon 500.000 keer kan vouwen en dat betekent dat je het toestel 10 jaar lang elke dag volop kunt openklappen en dichtklappen. Deze nieuwe video van Nelson lijkt in ieder geval te onderschrijven dat het inderdaad een duurzaam toestel is als het gaat om stevigheid. Kijk maar:

Samsung Z Fold 7 Durability Test --- The End is Near

Lees verder na de advertentie.

Lees ook onze review van de Galaxy Z Fold 7, waarin we het toestel weer aan heel andere tests hebben onderworpen.

Bron afbeelding: JerryRigEverything

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

1

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

Plaats een reactie
29 juli 2025, 5:41

Ik heb de Samsung fold 6 gehad.
Na een half jaar kreeg het scherm problemen, eerst wat flitsen af en toe op het scherm met openen, maar na een week was het afgelopen en gaf het scherm grote vlekken en in de vouwlijn was het scherm zwart.
Het beginscherm was onbruikbaar. Het toestel opgestuurd naar Samsung, echter weigerde ze deze te repareren. Hun excuus: het toestel zou gevallen zijn. Dit was zeker niet gebeurd. Ik heb nu sinds enkele maanden de honor vouw telefoon. Tot nu toe probleemloos.
Voor mij geen Samsung meer.
Als dit Samsung kwaliteit en garantie is, is dit voor mij de laatste keer.
Een toestel van bijna 2.000 euro en dan geen garantie en binnen 6 maanden stuk!