Nieuw: de Huawei Watch D2 nu met FreeBuds 5i t.w.v. €99,99 cadeau!

OnePlus 5 nu ook verkrijgbaar bij Belsimpel

Claudia Rahanmetan
Claudia Rahanmetan
11 juli 2017, 16:00
2 min leestijd
OnePlus 5 nu ook verkrijgbaar bij Belsimpel

Lees verder na de advertentie.

OnePlus en Belsimpel

OnePlus verkoopt hun toestellen alleen via hun eigen website. De toestellen waren nergens anders te verkrijgen, maar sinds kort zijn de OnePlus One, OnePlus X en OnePlus 3T ook verkrijgbaar bij Belsimpel. Nu wordt daar het nieuwste vlaggenschip, de OnePlus 5 aan toegevoegd, zo maakte Belsimpel zojuist bekend. 

Belsimpel is de eerste grote Nederlandse retailer die de oudere OnePlus-toestellen naar Nederland haalde, en nu ook de eerste met de nieuwe OnePlus 5 in het assortiment. De OnePlus 5 zal net als de andere OnePlus-toestellen los of in combinatie met een abonnement van alle Nederlandse providers bij Belsimpel aan te schaffen zijn. Het vlaggenschip is nergens anders in combinatie met een abonnement aan te schaffen is, dus dat is een voordeel.

De OnePlus 5 heeft een 5,5 inch-AMOLED-scherm met een fullHD-resolutie van 1920 bij 1080 pixels. In de onderste rand bevindt zich de homebutton met vingerafdrukscanner. De OnePlus 5 die Belsimpel aanbiedt wordt aangedreven door de snelle 2,45Ghz Snapdragon 835-chipset en beschikt over 6GB LPDDR4X RAM-geheugen en 64GB intern geheugen.  

Daarnaast beschikt het toestel over een 2 camera’s aan de achterzijde waarmee ingezoomd kan worden en een 16 megapixelcamera aan de voorzijde. Overige specificaties zijn een 3.5mm koptelefoonaansluiting, Bluetooth 5.0, NFC, USB Type-C en een niet-verwisselbare accu met een capaciteit van 3300mAh. Deze ondersteunt snelladen via Dash Charge 3.0. De Oxygen-software, de door OnePlus zelf ontwikkelde softwareschil, is gebaseerd op Android 7.1 Nougat, de update naar Android 8.0 moet nog dit jaar volgen.

OnePlus 5 kopen bij Belsimpel

De OnePlus 5 kan hier met of zonder abonnement aangeschaft worden. Een los exemplaar kost bij Belsimpel €599. Met de prijzen voor een los exemplaar is Belsimpel behoorlijk duurder dan OnePlus zelf. De aanbieding is dan ook gericht op mensen die per se een abonnement bij hun toestel willen.

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

9

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

12 juli 2017, 22:13

Het is vooral het support wat zo ondermaats is. Ze hebben ook eventjes de gok gewaagd met de Pixel. Was niet te doen met de garantie. Zou zo eens hetzelfde kunnen zijn met OP5.

11 juli 2017, 22:18

Er zijn genoeg mensen die een toestel of elk willekeurig product in handen willen hebben live wil zien om het daarna bij de gekoopste winkel te willen kopen. Ik betaal zelf ook liever niet 400+ euro voor iets wat ik nog nooit heb gezien in echt.

11 juli 2017, 20:14

Hoezo oplichters, wat een onzin! Dacht je nou echt dat ze ze goedkoper gingen aanbieden dan de producent zelf? Icm T-mobile is het toestel ‘sim-only’ €504. Voor mij dus zeer interessant, ik heb het toestel morgen in huis, garantie via een Nederlands bedrijf en ik kan er voor kiezen om voor €4 in de maand €100 van die €504 afhalen… Kost me €5 meer dan rechtstreeks via oneplus voor alle bijkomende voordelen. Onnozele mensen, jullie ja. 😉

11 juli 2017, 19:20

Tja, of dit nou ook een goeie actie is van Belsimpel………… maar om ze nou meteen oplichters te gaan noemen is ook wel weer heel erg kort door de bocht. Per slot zijn ze er open over en je bent niet verplicht om er 1 via Belsimpel aan te schaffen, als iemand dat wel doet is dat volledig uit eigen vrije wil.

11 juli 2017, 18:53

BelOnnozel

11 juli 2017, 18:45

Niet verkeerd dat er een provider is die de 3T (of zelfs de oudere modellen) nog verkoopt.
Prima toestel voor het geld dat OnePlus er voor vroeg.
Het kan handig zijn voor de mensen die net achter het net hebben gevist toen het toestel plots uit de verkoop werd gehaald door OnePlus …maar… de prijzen die Belsimpel vraagt zullen niet veel mensen over de streep trekken vermoed ik. Jammer !

11 juli 2017, 18:33

Ik zie alweer de kortzichtige opmerkingen verschijnen.
De mensen die opzoek zijn naar een OP5 met abonnement hebben niet veel keuze en koop je voor rond de €35,00 een super leuk toestel.
Losse toestelkopers zul je niet niet aantreffen bij belsimpel.

11 juli 2017, 18:27

Lol 600 euro vragen voor een telefoon die 480 dollar kost… Belachelijke… Alleen een idioot zou bij Belsimpel gaan bestellen. Dikke oplichters.
Als ze deze prijs voir het duurdere model van 128 gb/gb ram zouden vragen, die 550 dollar kost zou het alsnog oplichterij zijn.

Icm een abonnement is ook bullshit. Providers als KPN bieden dure Samsung s8 toestellen ook goedkoper aan dan als je ze los koopt bij bv Coolblue… Dat is juist het hele idee achter een abonnement afsluiten

11 juli 2017, 18:16

Och en alweer de hoofdprijs vragen. Classy ??‍♂️