Nieuw: de Huawei Watch D2 nu met FreeBuds 5i t.w.v. €99,99 cadeau!

Android Auto heeft nieuwe muziekbediening tijdens het rijden

Sebastien Marien
Sebastien Marien
21 augustus 2020, 20:00
1 min leestijd
Android Auto heeft nieuwe muziekbediening tijdens het rijden

Lees verder na de advertentie.

Android Auto-muziekbediening

Google kondigde de laatste weken veel verbeteringen aan voor Android Auto. De handige interface voor auto’s krijgt al een Agenda-integratie en meer ontwikkelaars zullen apps kunnen bouwen voor het platform. Verder zal ook de draadloze variant van de dienst op alle Android-toestellen met Android 11 werken. Nu meldt Android Police dat Google ook de muziekbediening heeft verbeterd.

Als je voorheen muziek afspeelde tijdens het navigeren, dan kreeg je kort een pop-up-melding te zien wanneer het volgende nummer begon. Zo’n melding is niet erg functioneel en het kan eerder afleidend werken. De nieuwe muziekspeler zit standaard in de onderste navigatiebalk als je je muziekdienst niet op het scherm opent. Je kan dus de hele tijd door nummers bladeren en je blijft ook zien welk nummer op dit moment wordt afgespeeld. Deze nieuwe weergave werkt vergelijkbaar met de manier waarop Android Auto gegevens van Google Maps toont.

Sterke verbeteringen

Het gaat natuurlijk nog steeds om een kleine verbetering, maar voor wie graag muziek in de auto afspeelt, is het wel een belangrijke comfort-upgrade. Met alle updates van de laatste weken samen, kan je wel zeggen dat er door mooie verbeteringen voor Android Auto onderweg zijn. Tegelijk gaan steeds meer autofabrikanten met het platform aan de slag.

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws over smartwatches? Download dan onze Android-app en volg ons op Telegram en Twitter.

Android Auto

Google LLC

8.8
Gratis
Via Google Play

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

2

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

23 augustus 2020, 18:38

Mijn 3e partij muziek app verschijnt niet in android auto. Verschrikkelijk dat ik me muziek dan ook niet kan bedienen over stuurbediening en mijn toestel ervoor toch in me handen moet hebben.

23 augustus 2020, 1:29

laat ze eerst maar eens zorgen dat het werkt! Een jaar of 3 geleden, toen Android Auto officieel nog niet eens beschikbaar was in Nederland werkte het wonderbaarlijk goed, gewoon in het Nederlands! Maar sindsdien was iedere update één stap vooruit, drie stappen achteruit. Nooit heeft het meer naar behoren gewerkt! Spotify met de stem bedienen is al jaren een ramp. WhatsApp wordt nu ineens met de Engelse stem uitgesproken (ook de eigen Nederlandstalige tekst van de Assistant!), en het Hey Google of OK Google commando werkt ook al zeker een half jaarniet meer. Prutswerk gewoon.