Met precies de helft van alle stemmen is Chrome de meestgebruikte bwoser onder lezers van Androidworld. Op de tweede plek met 11 procent van de stemmen komt Firefox van Mozilla. De derde plek is voor Brave.
Lees verder na de advertentie.
Meestgebruikte browser
9 procent van de lezers kiest in de nieuwe AW Poll voor Brave, een browser die sinds 2016 bestaat en ontwikkeld is door een van de mede-oprichters van Mozilla, het bedrijf achter Firefox. Brave wordt op de voet (of moeten we zeggen zwemvlies?) gevolgd door DuckDuckGo Privacy Browser. 6 procent gebruikt de eigen browser van Samsung. Brianthh: “Samsung Internet. Ik vind Chrome misschien iets fijner, maar die wegen niet op tegen de voordelen van Samsung Internet op een Samsung phone.”
Lees verder na de advertentie.
Daarna is het wat meer verspreid: Opera, Edge en Vivaldi zitten alledrie tussen de 3 en 4 procent, 1 procent kiest voor Safari, Kiwi of Tor. 2 procent stemt ‘anders’ en 1 procent weet het niet. gabriel_knight is iemand die wel eens naar Opera overstapt, maar eigenlijk Chrome-gebruiker is: “In het buitenland heb je soms nauwelijks bereik en super traag internet. Soms minder dan 3G. Dankzij de datacompressie van Opera mini kan ik dan op een tragere verbinding toch snel internetten.”
AW Poll
Lees verder na de advertentie.
Leuk om te zien dat veel mensen verschillende browsers een kans geven, al blijft Chrome zoals verwacht de koploper. Bedankt voor het meedoen aan de poll, volgende week zijn we bij je terug met een gloednieuwe poll. Tot dan!
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten