OPPO heeft zijn nieuwe telefoon aangekondigd en daar is het weer fotografie dat de klok slaat. Het deed ons op de redactie denken: moeten we een telefoon nog wel een telefoon noemen: telefoneren we er echt nog mee? Vandaar dat we graag van jou willen weten in deze nieuwe AW Poll wat jij eigenlijk het meest op je telefoon doet.
Bellen, sms’en, fotograferen
Het begon in de jaren ‘90 allemaal met toestellen waarmee je kon bellen. Later kwam daar sms’en bij en vervolgens moesten sommige fotocamerafabrikanten hun biezen pakken, omdat telefoons ineens werden uitgebreid met fotografie-opties. Inmiddels zijn de schermen zo groot en goed, gecombineerd met een stevige processor, waardoor je er ook makkelijk op kunt gamen. Kortom, met je smartphone kun je alle kanten op.
Juist daarom willen we graag van je weten welke kant je dan het vaakst opgaat. Zit jij uren op social media, of ben je veelal bezig met het maken van foto’s en video’s, omdat je daar nu eenmaal goede camera’s voor hebt? Of gebruik jij dat zak-apparaat waarvoor hij in eerste instantie werd uitgevonden: bellen? Onder bellen verstaan we niet alleen ouderwets bellen met de telefoonlijn: ook bellen via WhatsApp of videobellen via Google Meet behoort daartoe.
AW Poll
Aangezien er ook lezers zijn die 600 apps op hun telefoon hebben, is het ook de vraag of je je smartphone misschien vooral gebruikt als navigatiesysteem of juist als betaalmiddel, nu we de pinpas steeds vaker thuis kunnen laten. Zelfs in de trein inchecken doe je tegenwoordig met je smartphone. Je zou bijna denken: wat niet? Maar, daar gaat het nu niet om, we willen van jou weten in deze AW Poll: wat doe jij juist het meeste op je telefoon?
Laat je reactie achter voor dit weekend, dan schotelen we je zondag de resultaten voor. We zijn benieuwd!
Deze poll is gesloten
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Me huis bedienen samen met me galaxy watch, muziek ,verwarming,licht e.d. ,zelfs me deur. Energie verbruik in de gaten houden. Nieuws, facebook niet voor me zelf maar op de hoogte te blijven wat de familie doet. Mag graag tv series en films streamen, die ik bij hou met trakt.tv. WhatsApp en teamviewer voor hulp aan de familie op mobiel en computer, bankzaken, brieven scannen en mailen e.d. berichtenbox, mobiel betalen. Nou ja eigenlijk overal voor want wat kan je tegenwoordig niet met je telefoon, behalve sms’en dat is antiek.
YouTube en streamen kijk ik op me tv op me nvidia shield pro.
P.S. O Ja, soms bel ik er ook mee.
Klinkt als huis van de toekomst van Chriet Titulaer
Als ik mijn schermtijd zo bekijk, zijn de meeste minuten verdeeld onder: YouTube, Instagram, Reddit, Spotify en Twitter.
Streams kijken (Twitch, Youtube, Netflix etc.), dan chatten en beetje doelloos internetten.
Doe er alles mee behalve gamen.
Mailen (blue mail) WhatsApp, nieuws lezen (Nu, AD, de Stentor, Teletekst en Weer en Radar en ING en Energie controleren).
Lezen m.b.v. de Kindle app.
De smartphone van begin af aan gebruikt als multifunctioneel gereedschap. Foto’s whiteboard maken, scannen, e-mail. Later smartphone bediening (licht, alarm, camera, koffiezetapparaat).
Ik gebruik mijn telefoon alleen maar om Androidworld te lezen.
?
Hahaha heel goed, houden zo!
Nieuws lezen via rss (Feedly), bellen, appen, navigeren, bankzaken, foto’s maken, muziek streamen in de auto
Nieuws volgen
Nieuws, Whatsapp, Twitter, Reddit, Bing, Spotify, Fitness
Geen van deze meer of minder dan de ander.
Meestal eerst nieuws kanalen,daarna sociale kanalen. Maar weer berichten,als eerste.
Eigenlijk alles, bellen, nieuws, bankzaken, e-mail, etc.
Social Media (FB, Twitter, Instagram en al die nonsens) gebruik ik sowieso al niet.
Sudoku, nieuws, social media.
ik heb de Samsung s20 fe 5g waarom weet ik nog steeds niet ik merk dat ik haast helemaal niets met mijn telefoon doe ?
Bernardo ? hier! Hoofdzakelijk nieuwsberichten lezen ? via de bekende nieuws ? apps, alsmede digitale kranten, New York Times, Guardian en Friesch Dagblad, en digitale totaaltijdschrift Humo.
Gamen, series guide, en heelveel ebay
Telegram, sudoku en Duolingo
Netflix kijken
Nieuwslezen, Spotify/radio/muziek luisteren, browsen.
Gamen en social media.
Bellen zowel zakelijk als prive. Fotos die maak ik sporadisch en de rest is bijzaak voor mij.
Ik kijk voor vooral nieuwsberichten, kijk youtube om beelden te zien over de oorlog in Ukraine, volg technieuws, wetenschap, aanbiedingen van supermarkten en nieuws over radio-uitzendingen van vroeger en nu, flitsmeister als ik naar mijn werk ga, nieuwsberichten van mijn (internationale) werkgever, teletekst, informatie over de regio waar ik woon en waar ik mijn buitenverblijf heb in het buitenland en volg crimesites! Dit alles lijkt op een dagtaak maar het valt toch reuze mee…;-)
Nou, wij weten dat technieuws alleen al een dagtaak is, dus we doen ons petje af voor je. 😉