Xtreme wekker

Lees verder na de advertentie.
De officiële (vertaalde) naam van deze app is Xtreme gratis wekker + Timer en ook al doet de naam het misschien niet vermoeden, ik ben erg enthousiast over de app.
Voorheen gebruikte ik Timely, totdat mijn Samsung Galaxy S8 besloot deze definitief te sluimeren, ben ik in de tussentijd op zoek gegaan naar een alternatief. Toen kwam ik deze Xtreme-wekker tegen, die volgens de makers door zo’n 30 miljoen mensen gebruikt wordt. Tijd om de app aan de tand te voelen.
Wakker worden!
Er zijn veel wekker-apps en die proberen allemaal een ‘sfeertje’ te creëren in de app, zo ook deze. Na het openen van de app had ik direct het gevoel dat dit de app ging worden, ook al moest het nog blijken.
Het instellen van de wekker is uiteraard eenvoudig, waarbij je ziet hoeveel tijd je nog kunt slapen totdat deze de volgende keer afgaat. In de instellingen zijn er een aantal zaken in te stellen, waaronder alarmtoon, volume en wanneer de wekker precies moet afgaan, door de week? Of bijvoorbeeld in het weekend. Daarnaast zijn er veel tonen om uit te kiezen en een keer met een andere toon wakker worden dan de standaard Timely-wekker is eigenlijk wel prettig.
In de app vinden we ook een stopwatch en timer, die precies doen wat je ervan mag verwachten. In bèta is de zogenaamde slaaptracker, die meet hoe goed je elke nacht slaapt, als je het toestel onder of naast je kussen legt. Persoonlijk ben ik hier geen fan en wil mijn toestel dan ook niet ‘in bed’ hebben ’s nachts. Deze functie heb ik dus niet zelf uitgeprobeerd. Mocht jij dit van plan zijn, hou er dan rekening mee dat het toestel warm kan worden, met alle gevolgen van dien.
In Xtreme zitten advertenties, die niet bijzonder storend zijn. Op bepaalde momenten komt er een extra scherm met een advertentie na het zetten van de wekker. De ads zijn eventueel af te kopen voor een eenmalige vergoeding van 3,29.
De beste?
Xtreme wekker is misschien niet de beste app, maar na het openen zag deze er simpelweg aantrekkelijk uit. De wekker-app gebruik ik (praktisch) elke dag, maar breng er ook geen uren in door. Xtreme-wekker heeft precies genoeg functies voor en daarom ben ik de app ook gaan gebruiken in plaats van Timely. Deze laatste is sinds 2015 niet meer geüpdatet en het werd wat mij betreft tijd voor wat nieuws…
Xtreme wekker downloaden kan via onderstaande button.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Ik weet niet of Samsung de standaard wekker van Google eraf heeft gehaald, maar die is in ieder geval prima. Sterker nog, ik zie geen verschillen met de app die hier wordt beschreven.
Wat is er mis met de standaard wekker? Allemaal onnodige reclame bende op je telefoon…
Ik heb een half jaar de gratis versie van deze app gebruikt. Toch maar gekocht in de PlayStore omdat ik af wou van de reclames die ik aanklikte als ik wakker werd … Ik heb de app toen aangeschaft omdat de standaard wekker op de Galaxy S5 mij iets te vaak uit liet slapen. Nu heb ik de S7 Edge en nu werkt de standaard wekker prima. Maar goed, heb de app toch al gekocht dus gebruik hem nog steeds
De app Mijn Wekker is ook een goede app die het bij mij altijd goed doet.
Daarnaast herinnert deze app je er ook aan om de wekker te zetten als je alle alarmen hebt uitgezet.
Als jullie goed gelezen hadden neemt Ruud een andere wekker omdat de S8 timely sluimert.
Mijn standaard klok app voldoet prima, een rustig watervalletje welke iedere 10 minuten herhaald met het geluid op de zachtste stand. Geen knoppen nodig om uit te slaan. 🙂
Ik gebruikte altijd Alarm Pad Pro met NFC, Android Wear en belangrijker Tasker integratie. Bij 1e alarm gaan mn slaapkamer lampen aan en bij 2e alarm begint mn koffie te lopen. Helaas is de developer gestopt met ondersteuning.
En warom zoveel gedoe over een wekker app? Als ik er van wakker wordt is ie goed genoeg!
Ik zou het liefst een wekker willen die niet een “uit”-knop op het scherm heeft staan. Ik wil gewoon een ‘klap’ op mijn wekker kunnen geven en dat ik dan niet per ongeluk op die “uit”-knop heb geramd. Met als gevolg dat ie helemaal niet meer af gaat.
Volgens mij is deze al eens door jullie gereviewed, toen nog met de oude interface. Maar inderdaad erg handige app. Ben er net nog door wakker geworden.
Ik heb al jaren gentlealarm en gewoon zo tevreden dat ik het heb aangeschaft ..
Je kan elke achtergrond zetten ..de cijfers zo groot zetten dat je met -10 slechte ogen het nog steeds kan lezen ..
Helerheid aanpassen of dat display vanzelf uitgaat ..
Cijfers paars,groen lichter of donkerder noem maar op ..
Kiezen dat hij langzaam licht geeft via display en geluid van internet stream of je kan regengeluiden of waterval of zoiets downloaden waardoor je zachtjes wakkerword..
Hij heeft met in al die jaren nog nooit in de steek gelaten ..
Ik gebruik Musical Alarm… helemaal gratis, geen reclame, kan een Spotify afspeellijst opstarten en goede UI/material design. Aanrader!
Timely doet perfect waar het voor is gemaakt: wekker, timer en stopwatch. Waarom dan updaten? Helemaal niet nodig! Prachtige vormgeving, synchronisatie van instellingen tussen alle Android apparaten, volledig gratis en zonder die mega irritante ads. Al die zinloze extra functies in een wekker? In ieder geval al jaren niet voor mij…
Ik gebruik Alarmpad, vanwege de vele mogelijkheden zoals op agenda gebaseerde wekker
Tunein heeft een alarm functie!
Is er ook een wekker app die je samen met TuneIn kunt gebruiken om gewekt te worden met internetradio?
Smart alarm free bevalt mij het best, eerst opdrachten zoals rekensommen oplossen voordat je kan afzetten of snoozen
Top app heb de gekochte versie zeer tevreden ??
Op mijn Moto G gebruik is deze app al jaren. Inderdaad simpel maar daardoor heel handig in gebruik. Als je wilt kun je nog van alles instellen.
Gij weet ook dat Samsung zelf ook een wekker app levert genaamd: Klok
die ongeveer dezelfde dingen kan zonder reclame…