Samsung 2025? Maak nu kans op een Music Frame t.w.v. €449!

KIJK: uitzending gemist voor SBS6, Net5 en Veronica nu met Android-app

Ruud Caris
Ruud Caris
30 september 2014, 12:47
1 min leestijd
KIJK: uitzending gemist voor SBS6, Net5 en Veronica nu met Android-app

Lees verder na de advertentie.

KIJK

KIJK is het gezamenlijke platform van SBS6, Net5 en Veronica om uitzendingen terug te kijken. Voorheen waren er wel losse apps beschikbaar voor de omroepen, maar deze zijn nu gebundeld in één, vernieuwde, app voor zowel Android als iOS. Naast deze KIJK-app is er tegenwoordig ook NLZiet, een initiatief van de publieke omroepen, RTL en SBS waarin alle programma’s gebundeld worden in één dienst. Eén van de verschillen is het feit dat KIJK een beperkter aanbod heeft, maar wel gratis te gebruiken zal zijn.

KIJK Android

Na het downloaden van de kersverse KIJK-app voor Android wordt er een strak, minimalistisch uiterlijk voorgeschoteld. Door deze opzet oogt de app direct overzichtelijk, echter bij het afspelen van de eerste video begonnen de problemen. Het bekijken van een video kan alleen maar in portrait-mode (rechtop) en is er dus slechts een klein gedeelte van het scherm gevuld met beeld. Daarnaast lijkt de app vast te lopen bij elke lopende video, alleen de beelden spelen verder, de rest van de app is onbruikbaar en reageert niet. Wij hebben inmiddels contact gehad met SBS hierover, ze hebben dit issue in onderzoeken we verwachten snel een reactie. Zodra wij deze ontvangen, zullen we dit artikel updaten.

Update: De bugs zijn verholpen in een nieuwe update

In de toekomst, medio 2015, zal er Chromecast-ondersteuning worden toegevoegd aan de KIJK-app.

Beschikbaarheid

KIJK is gratis te downloaden, waarbij het aanmaken van een account niet verplicht is. Doe je dit wel, kunnen er meerdere profielen aangemaakt worden en kan er verder gekeken worden op een ander device vanaf hetzelfde punt. Voor het bekijken van films wordt je doorgestuurd naar de browser, waarna een film aangeschaft kan worden. De app zelf is verder zonder extra kosten te gebruiken en ook de webversie is volledig vernieuwd.

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

16

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

28 februari 2016, 16:49

2016 en nog geen chromecast

11 augustus 2015, 12:31

Waarom implementeren ze geen chromecast hierin, waarom moet dat zolang duren..

1 oktober 2014, 18:13

Installeer een rotation app en je kunt in alle layouts kijken

30 september 2014, 19:48

Wat een kut app (samengevat)

30 september 2014, 19:10

De app is inderdaad flink gaar. Je kunt niet fullscreen kijken en hij loopt meteen vast. Hopelijk gaat dit snel veranderen.

30 september 2014, 18:49

Ik kijk zo goed als geen tv dus heb ik kijk ook niet nodig, die 1ne keer voldoet rtl of uitzending gemist ook wel.

30 september 2014, 17:21

Het wordt wel wat warrig allemaal. In NLZiet is toch ook al SBS-content opgenomen. Waarom nu weer een ander initiatief ernaast.

30 september 2014, 17:08

Eindelijk

30 september 2014, 16:09

Chromecast por favor, dan kan alle tv abonnementen eruit sodemieteren

30 september 2014, 15:51

Waardeloos dat Chromecast niet ondersteund wordt!

30 september 2014, 15:44

Laten dat nou NET de zenders zijn waar ik nooit iets op hoef te zien.. 🙂

30 september 2014, 15:02

Wie kijkt tegenwoordig nog TV.

30 september 2014, 14:57

Blijkbaar is de app van hetzelfde belabberde niveau als de omroepen die de app uitbrengen. Niet geïnstalleerd is dus niets gemist!

30 september 2014, 14:54

Behoorlijk gare app dus als ik het zo lees….

30 september 2014, 14:54

Nou lekker dan, totaal onbruikbaar dus.

30 september 2014, 14:54

Ik heb deze functie ook op me Samsung smart tv 2013 maar jammer genoeg is alleen maar sd uitzendingen en geen hd. Ben benieuwd hoe t op me M8 en Note 3 is. Mss ook sd en ook geen hd uitzendingen. Ben wel benieuwd hoeveel mb me t gaat kosten in de auto als de kids tv willen gaan kijken.

(We hebben wel 9gb met 4g van KPN vd zaak. Tv zal dan wel rap gaan 😉 ).