Samsung 2025? Maak nu kans op een Music Frame t.w.v. €449!

Fast-app van Netflix is bijzonder eenvoudige speedtest

Ruud Caris
Ruud Caris
10 augustus 2016, 12:15
1 min leestijd
Fast-app van Netflix is bijzonder eenvoudige speedtest

Lees verder na de advertentie.

Fast-app van Netflix

Met de nieuwe Fast-app van Netflix wordt het bijzonder eenvoudig om een Speedtest te doen. Kwestie van de app openen en kijken hoe snel (of traag) jouw huidige internetverbinding is. Dit is dan ook het enige wat de app doet (en goed doet). 

Alleen download

De achterliggende gedachte van deze bijzonder eenvoudige app is dat downloadsnelheid de enige waarde is die direct relevant is voor alle gebruikers. In de FAQ lezen we dan ook dat de gegevens als ping, upload en latentie niet relevant zijn en dat de Fast-app geen netwerk-analyse-app is. We moeten eerlijk bekennen, de eenvoud van de Fast-app kan hem tot de vervanger van de Speedtest-app maken, die door veel mensen gebruikt wordt. 

Het Fast.com-project is door Netflix in het leven geroepen om consumenten een speedtest te bieden zonder reclame of andere afleidende factoren en de Fast-app is daar het nieuwste resultaat van. Voor Netflix is internetsnelheid belangrijk, dit is van grote invloed op het goed laten functioneren van de streams binnen de apps. Wil je meer lezen over de achterliggende gedachten en de designkeuzes die gemaakt zijn, dan kun je terecht op de blog van Netflix

Beschikbaarheid

Fast van Netflix is gratis te downloaden door op onderstaande button te klikken.

FAST Speed Test

Netflix, Inc.

8.6
Gratis
Via Google Play

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

5

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

11 augustus 2016, 0:55

Daar was ik meteen klaar mee, vandaar ook de overstap naar kpn.

10 augustus 2016, 16:05

Ik zie t voordeel niet van een extra app. Bij de app van Speedtest.net hoef je alleen als extra handeling op begin test te klikken. Niet heel veel extra moeite imho en je krijgt dan ook nog eens meer info. De ping zegt ook wel wat. Daarnaast meet deze app de snelheid vanaf de Netflix server. Het zegt dus niks over overige verbindingen. Ik haal nu 33 Mbit met Speediest.net en 16 Mbit met Fast-app. Ik concludeer hieruit dat de Netflix servers traag zijn

10 augustus 2016, 14:36

Weet iemand hoe je artikelen opslaat op een tablet? Ik heb Android versie 6.0.1

10 augustus 2016, 14:20

Derest niet belangrijk? Lol

10 augustus 2016, 14:18

Mijn apparaat is niet compatibel met deze versie?! Meer mensen die daar last van hebben?