Callistics: eenvoudige statistieken van je belgedrag

Dimitry Vleugel
Dimitry Vleugel
21 juli 2014, 16:18
2 min leestijd
Callistics: eenvoudige statistieken van je belgedrag

Lees verder na de advertentie.

Callistics

Wil je graag weten waar al je belminuten in een maand aan op gaan dan is de Callistics-applicatie misschien wel wat voor jou. Deze applicatie houdt in een mooi grafisch overzicht bij met wie je gebeld hebt, hoe vaak en belangrijker nog hoe lang.

De applicatie heeft een frisse en moderne gebruikersinterface die je misschien wel bekend voor zal komen. Als dat zo is dan klopt het want het is gebaseerd op het uiterlijk die Google gebruikt voor de grafiek van je dataverbruik in standaard-Android. Als je applicatie opent dan zie je een grafiek die je zelf kunt instellen voor een tijdsperiode met daaronder een aantal gesprekken die je gevoerd hebt in deze periode met de totale tijdsduur erbij.

Wanneer je een contactpersoon selecteert dan zie je een overzicht van de gesprekken in een mooi grafisch cirkeldiagram-en staafdiagram. In een tweede tabblad zie je alle SMS’jes die je verstuurd hebt aan.

Instellingen

De instellingen geven je een aantal opties. Zo kun je daar aangeven wat de eerst dag is van je ‘bel-maand’ dus vanaf wanneer je nieuw periode ingaat. Daarnaast kun je de lijst met nummers inzien die, indien ingesteld, niet zichtbaar zijn in de app Je kunt ook een bellimiet geven aan je toestel en ook limiet voor het aantal berichten zo kun je niet over je bel-en berichten limiet heengaan.

Beschikbaarheid 

De applicatie draait niet op de achtergrond en maakt gebruik van de informatie die op het toestel aanwezig is waardoor er geen data-verbinding nodig is. Wanneer je echt heel erg blij bent met deze applicatie kun je overgaan tot aanschaf van de pro-versie. Dan kun je alle gebelde nummers inzien (dat zijn er normaal maar 12) en dat geldt ook voor de lijst met uitgesloten nummers. Daarnaast zie je ook geen advertenties meer.

Het is een makkelijke applicatie voor wie zijn belgedrag wil bijhouden al maken we ons in Nederland meer zorgen over ons datagebruik dan over onze belminuten. In België worden er nog veel meer SMS-berichten verstuurd dus misschien dat de applicatie daar relevanter is. Wil je hem eens proberen klik dan op de onderstaande button.

Lees meer over

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

5

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

21 juli 2014, 23:05

Zeer handig als je zoals mij maar 75 minuten hebt… 😛

21 juli 2014, 19:49

Gelukkig onbeperkt bellen hier, dus geen behoefte aan deze app 🙂

21 juli 2014, 19:40

Iemand die ook zo’n app weet voor data?

21 juli 2014, 18:36

Bellen, ik haal net 10 minuten per maand

21 juli 2014, 18:25

Vanaf volgende maand alleen 4G en geen belminuten meer dus komt net iets Telaat ;p