Music is a way of life
Veel mensen luisteren altijd met plezier naar de radio, een concert, CD’tje of MP3 en dat kan natuurlijk op verschillende manieren. Onderweg op de fiets, in het openbaar vervoer, in bed of tijdens andere werkzaamheden even oordopjes indoen en even ontsnappen aan de wereld. Een smartphone is daarvoor het ideale apparaat, mits je geen audiofiel bent en de geluids-output van zo’n mobiele telefoon als prima aanvinkt. Inmiddels zijn er tientallen applicaties in de Play Store uitgebracht om muziek mee af te spelen via je Androiddevice en wij zijn benieuwd naar jouw favoriete applicaties.
In deze poll hebben we twee vragen opgenomen, want tegenwoordig is ook het streamen van muziek erg populair en daar zijn ook weer verschillende applicaties en diensten voor te verkrijgen. Ben jij van een simpele applicatie waarmee je muziek kunt afspelen of wil je heel het uiterlijk van de app kunnen aanpassen, heb je genoeg aan de naam van de artiest en het nummer of wil je uitgebreide info zien over deze artiesten wat wordt binnengehaald via het internet. Maak je gebruik van een muziek-app waarbij je muziek in de cloud opgeslagen staat of wil je alles met je meenemen en dus op je toestel hebben staan, wil je zelf ID3-tags aan kunnen passen of een cover kunnen kiezen of wil jij het liefst een basic-applicatie en vind je het voor de rest wel prima?
Daarnaast is streamen ook een ruim begrip, want hiermee kun je alleen je eigen muziek streamen, opgeslagen in de cloud bijvoorbeeld bij Google Play Music, maar er zijn ook tientallen diensten waarmee je allerlei mixes en (online) radiozenders kunt beluisteren, wat ook valt onder streaming, maar te groot wordt om allemaal op te nemen in een poll. Daarvoor is naast de verschillende antwoordmogelijkheden uiteraard de keuze om zelf een streaming-app te noemen, zodat we dit ook kunnen verwerken in de uitslag.
AW Poll
De poll invullen is mogelijk via onderstaand formulier, maar even hier klikken en invullen kan ook.
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Smartphone zijn gewoon niet geschikt voor muziek luisteren, Tenzij je de ballen verstand van hebt.
Musical Folder Player doet al jaren probleemloos alleen maar wat het hoort te doen: muziek afspelen. Eenvoudiger en beter kan haast niet…
Sinds ik een Android heb gebruik ik mixzing. Maar ondanks dat die niet meer word, meerdere bugs heeft en sinds Android 6.0 de notificaties niet bruikbaar meer is, heb ik nog steeds geen waardige vervanger kunnen vinden
Wel gebruik ik daarnaast tegenwoordig my cloud player erg veel. Namelijk omdat het de enige soundcloud app is die chromecast ondersteunt.
Gelukkig word die wel regelmatig van updates voorzien, en is prachtig vormgegeven volgens de nieuwe Android.
Ik heb een hekel aan streamen vanwege het feit dat je dan internet gebruikt om een muziek bestand steeds weer opnieuw te downloaden. Zelf heb ik nu iets van 3000 nummers op mijn telefoon staan en heb nog nooit problemen gehad
Geen van allen. Stream alleen maar!
Niet eens de standaard muziek app van jouw fabrikant opgenomen in de poll?!