Documenten, bestanden en foto’s sla je het liefst online op, dat is makkelijk en je kunt er altijd en overal bij. Dan wil je natuurlijk wel dat jouw data veilig staat en dat er niemand anders bij kan. HiDrive van STRATO zorgt dat je je bestanden altijd bij de hand hebt en dat ze veilig opgeslagen zijn op servers die in Europa staan.
STRATO HiDrive is dé Europese cloud storage
Ben je op zoek naar een alternatief voor Google Drive of Microsoft OneDrive omdat je controle wil hebben over jouw bestanden en zeker wil zijn van de veiligheid? Dan is STRATO HiDrive een goed alternatief. Met deze dienst bewaar je heel eenvoudig al je foto’s, documenten en video’s in de cloud. Hierdoor heb je je bestanden altijd bij de hand, ook onderweg op je smartphone.
Wil je je bestanden, of foto’s delen met anderen dan gaat dat heel eenvoudig met de sharelinks. Zo deel je foto’s, video’s , documenten of hele mappen met iedereen, ook wanneer ze geen STRATO HiDrive account hebben. Heb je papieren die je graag wil digitaliseren? Gebruik dan de pdf-scanner om het document te scannen en direct in de cloud op HiDrive op te slaan. Deze scanner beschikt zelfs over tekstherkenning zodat je het document kunt omzetten naar bewerkbare tekst.
Apps
STRATO HiDrive heeft apps voor Android en iOS waarmee je bestanden kunt bekijken, beheren of uploaden. Ben je niet onderweg dan gebruik je de desktopsoftware voor Windows of MAC. Werk je liever via je browser of bijvoorbeeld je Chromebook dan kan dat ook. Daarnaast kunnen geavanceerde gebruikers met de optionele toegangsprotocollen (SFTP/FTPS, WebDAV, SMB/CIFS, rsync, SCP en Git) aan de slag en de HiDrive cloudopslag ook integreren in hun eigen systemen, of bijvoorbeeld koppelen aan een NAS-server.



Veilig opgeslagen in Europa
Het grootste probleem met andere opslagdiensten is dat je niet weet op welke server en in welk land je data staat. Er zijn landen waar bijvoorbeeld een opsporingsdienst zomaar jouw gegevens kan bekijken omdat dat daar wettelijk zo geregeld is. Met STRATO HiDrive zal je dat niet overkomen want je data wordt enkel opgeslagen in de ISO 27001-gecertificeerde datacenters in de EU. Zo kan STRATO een optimale veiligheid garanderen. Ook belangrijk, STRATO is volledig klimaatneutraal. De datacenters draaien op CO2-neutrale stroom, en sinds 2021 compenseert STRATO zijn overige CO2-uitstoot.



Uitbreidingen voor STRATO HiDrive
Met de standaardpakketten beschik je over een bepaalde hoeveelheid opslagruimte, gratis gebruik van de apps en desktopsoftware, en één gebruikersaccount. Je kunt je pakket naar wens uitbreiden met de volgende optionele features:
HiDrive Office
Open en bewerk alle gangbare Office-documenten (teksten, presentaties en spreadsheets) direct op je HiDrive. Je kunt een document met meerdere gebruikers gelijktijdig bewerken.
Apparaatback-up
Bescherm je de data op je mobiele devices, zoals foto’s, video’s, muziek, afspraken en contacten. Gaat je telefoon stuk of wordt hij gestolen? Dan kun je je data eenvoudig herstellen, onafhankelijk van het besturingssysteem.
Verhuisservice
Hiermee migreer je heel eenvoudig al je bestanden van je huidige cloudopslag naar STRATO. De verhuisservice is beschikbaar voor Google Drive, Dropbox en OneDrive.
Extra gebruikers
Maak extra gebruikersaccount aan in je pakket. Ieder gebruiker krijgt een privémap. Daarnaast zijn er gemeenschappelijke mappen. Voor deze mappen kan de beheerder flexibel instellen welke gebruikers lees- en of schrijfrechten hebben.
Bovengenoemde extra’s zijn blijvend bij de lezersaanbieding voor Androidworld inbegrepen. Daarnaast zijn er nog de volgende features die optioneel besteld kunnen worden.
End-to-end encryptie
Versleutel je data op HiDrive met een unieke key die alleen jij kent. Zelfs medewerkers van STRATO hebben op deze manier geen toegang. Alleen met de key kunnen bestanden ingezien worden.
Ter info: ook zonder end-to-end encryptie worden bestanden standaard SSL-versleuteld naar HiDrive verstuurd, en op onze servers opgeslagen met AES-128-encryptie. Daarnaast kun je ook met een standaardpakket je login met twee-factor-authenticatie beveiligen.
Toegangsprotocollen
Met de verbindingsprotocollen SFTP/FTPS, WebDAV, SMB/CIFS, rsync, SCP en Git integreer je je cloud storage eenvoudig in je eigen systeem. Bijvoorbeeld als extra netwerkstation voor je pc of back-uplocatie voor je NAS-server.

Lezersaanbieding, bespaar €13 per maand!
STRATO en Androidworld hebben samen een geweldige aanbieding samengesteld voor iedereen die zijn data slim, veilig en betaalbaar wil opslaan.
Lezersaanbieding HiDrive 250 GB
Maak je gebruik van deze aanbieding dan gebruik je HiDrive 250GB voor maar € 3 per maand en je krijgt de eerste maand gratis. Bij de prijs inbegrepen zijn volgende optionele features:
● HiDrive Office (normaal: € 2 per maand)
● Apparaatback-up (normaal: € 2 per maand)
● 5 extra gebruikers (normaal: € 9 per maand)
● Verhuisservice (normaal: eenmalig € 10)
Hierdoor bespaar je als lezer van Androidworld blijvend € 13 per maand en eenmalig € 10 (t.o.v. de huidige prijs op de STRATO website).
Deze aanbieding staat nu hier live en is geldig tot en met 1 juni 2022, dus wees er snel bij!
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
Ik heb hidrive gehad….. Toch een gedoetje. Niet zo gebruikersvriendelijk als gedacht.
Nu heb ik stack. Ietsje duurder, eerste jaar ook 3 euro, maar wel voor 1,25 TB 😀
Ik heb nu een abonnement van 250GB (2 gebruikers) voor €3 p/mnd op het Nextcloud systeem bij Antagonist, een Nederlandse host waar ik al vele jaren tevreden klant ben. Ik ben geen kenner op dit vlak, maar in hoeverre verschilt het systeem van Strato met dat van Nextcloud?
Mocht je meer opslag willen zou https://www.transip.nl/stack/ een mooi alternatief zijn.
2.000GB voor €10,00 per maand.
Ik heb geen aandelen ofzo. Ben alleen al 10 jaar ofzo een zeer tevreden gebruiker
Drive is dezelfde prijs, 2Tb. €10.00
Jammer dat er een 12 maanden contact die op zit. Dit weerhoudt mij het uit te proberen.
Beste Stennis111,
Bedankt voor je reactie. De aanbieding is de eerste maand gratis en je kunt het pakket na deze testmaand ook opzeggen. Zo kun je HiDrive een maand lang uitproberen. Na de testmaand is de eerste opzegmogelijkheid inderdaad 12 maanden na bestelling.
Met vriendelijke groet,
Sjef – STRATO
Mooie aanbieding. Twijfel tussen deze en Nordlocker. Ga ze nog eens vergelijken
Mooie, nette aanbieding.
Mooie aanbieding! Er is geen optie voor meer GB? Tegen een hoger bedrag uiteraard. Voor mij gaat het helaas tekort zijn.
Dat vroeg ik me ook af. Want ik ben bang dat ik aan die 250 ook niet genoeg heb (veel digitale foto’s). Verder een prachtige aanbieding.
Ja, die 250 GB zou 1 TB moeten kunnen zijn. @Androidworld, kun je dit proberen toe te voegen aan het mooie aanbod? Alvast bedankt.
Beste Markun85,
Bedankt voor je reactie. Je kunt HiDrive op elk moment uitbreiden. Je vindt ons volledige productaanbod hier: https://www.strato.nl/cloud-storage/
De optionele features apparaatback-up, HiDrive Office, verhuisservice en 5 gebruikers zijn echter wel alleen bij de aanbieding voor Androidworld (250 GB) inbegrepen.
Met vriendelijke groet,
Sjef – STRATO
Beste Hans.v,
Wellicht is onze paasaanbieding ook nog een optie. Deze vind je op onze website: https://www.strato.nl/cloud-storage/. Bij het pakket van 1 TB zijn HiDrive Office en de optionele toegangsprotocollen inbegrepen. Het eerste jaar betaal je slechts € 1 per maand.
Met vriendelijke groet,
Sjef – STRATO
Top !?