De Nokia X20 is in april aangekondigd en nu verkrijgbaar in Nederland met gratis oordopjes ter waarde van 89 euro.
Nokia X20
De Nokia X20 komt met een aantal opvallende kenmerken. Allereerst is het het design met een camera-inkeping in het midden en de bekende Nokia-kin aan de onderkant. Hij heeft zijn vingerafdrukscanner aan de zijkant en er is plaats voor een 3,5 mm audiojack. Het scherm is een groot 6,67 inch LCD-exemplaar met een Full HD-resolutie. De X20 van Nokia heeft drie ZEISS-lenzen op de achterkant: een 64 MP hoofdcamera, een 5 MP groothoekcamera en een aparte 2 MP macrosensor. De camera aan de voorkant is een 32 MP exemplaar.

Specificaties
Nokia X20 | |
Behuizing: | Plastic |
Afmetingen en gewicht: | 168,94 x 79,7 x 9,1 mm, 220 gram |
Scherm: | 6,67 inch LCD (FullHD+ 2400 x 1080 pixels), 450 nits, 20:9 |
Processor: | Qualcomm Snapdragon 480 5G |
Werkgeheugen: | 8 GB |
Opslaggeheugen: | 128 GB |
Camera’s achter: | 64 MP hoofdcamera, 5 MP groothoekcamera, 2 MP dieptecamera, 2 MP macrocamera |
Camera’s voor: | 32 MP |
Accu: | 4.470 mAh, geen oplader meegeleverd |
Androidversie: | Android 11, Android One |
Extra’s: | 3,5 mm audiojack, microSD, ZEISS Optics, 5G, 3 jaar versie- en beveiligingsupdates, vingerafdrukscanner aan zijkant, Google Assistent-knop |
Kleuren: | Midnight Sun, Nordic Blue |
Adviesprijs: | 379 euro |

Drie jaar lang updates
De Nokia X20 werkt met het snelle 5G-internet, dankzij de Snapdragon 450 5G-chipset van Qualcomm. De telefoon komt ook met een stevige 8 GB RAM en 128 GB opslag. Er is ook een 4.470 mAh accu, maar de telefoon komt zonder een oplader in de doos. De telefoon werkt verder met Android 11 en hij kan rekenen op drie jaar lang maandelijkse beveiligingsupdates en drie versie-updates.
Nokia X20 prijs en beschikbaarheid
De Nokia X20 is verkrijgbaar in Nederland in de kleuren Midnight Sun en Nordic Blue. Je krijgt tijdelijk bij de aankoop van deze telefoon gratis draadloze BH-605 earbuds ter waarde van 89 euro.
- Nokia X20 kopen (8 GB + 128 GB) – Coolblue, Mobiel.nl, Bol.com en Belsimpel –
379 euro– vanaf 363 euro
Reacties
Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten
nee die moet je er bij jaten. maar je krijgt wel draadloze oortjes die zijn van loop van tijd ook slecht voor het milieu want heb nog niemand gezien die de batterijen kan vervangen. dus geen nokia en ook geen duren Apple en ook geen dure samsung. want daar krijg je ook geen oplader bij.
en ook al geen oplader erbij ????
Een hoop geld voor zulke specs….