De ZTE Axon 7 krijgt een opvolger, de Axon 9 is in aantocht

Opvolger Axon 7
Toen de ZTE Axon 7 in in 2016 op de markt kwam, viel hij op door de topsegment-specificaties voor een middensegment prijs. Voor 450 euro had je een telefoon met premium looks en supergeluid. Hij heeft in Nederland niet de aandacht gekregen die hij verdiende, maar dat is aan ZTE zelf te danken. Ze hebben het toestel niet actief aan de man gebracht in Nederland en hij werd hier nooit officieel gelanceerd. Uiteindelijk hebben web-winkels hem wel in het assortiment opgenomen.
In 2017 was de verwachting dat ZTE met een opvolger zou kwam van de Axon 7, maar die bleef uit. In plaats daarvan bracht werd de ZTE Axon M vorig jaar oktober gelanceerd. Een opvouwbaar toestel met twee losse schermen. Leuk, maar ook een beetje vreemd. Hij werd in ieder geval met weinig enthousiasme ontvangen.
Dit jaar lijkt ZTE toch weer nieuw vlaggenschip op de markt te brengen. Topman CEO Lixin Cheng van ZTE gaf aan dat de ZTE Axon 7 opgevolgd gaat worden door de ZTE Axon 9. Een datum gaf hij niet, maar hij melde wel dat het toestel in 2018 op de markt komt. Het feit dat de naam 'Axon 8' wordt overgeslagen heeft te maken met de uitspraak van het getal '8' in het Chinees.
Wanneer ZTE zich aan een schema zou houden, dan zou het mogelijk zijn dat een eerste glimp kan opgevangen worden op het IFA te Berlijn. Tot die tijd kunnen we speculeren en roddels verzamelen.
Specs
De ZTE Axon 7 is inmiddels uit de productie genomen, maar wordt nog wel aangeboden. Het AMOLED-scherm beslaat 5.5 inch. Hij beschikt over een Qualcomm Snapdragon 820, heeft 4GB aan werkgeheugen en heeft een uitbreidbare opslag van 64GB. Meest opvallende aan deze telefoon is de kwaliteit van de audio. De DAC aan boord is erg krachtig en het toestel heeft ook krachtige stereo front-speakers, en dat alles met ruimtelijk Dolby Atmos geluid. Hij is te koop vanaf 243 euro (refurbished) en nieuw vanaf 299 euro.
Bron: 9to5Google
Plaats reactie
0 reacties