'Xiaomi werkt aan high-end telefoon met 120 Hz-scherm'

Xiaomi met 120 Hz-scherm
We zien steeds meer telefoons die komen met schermen met een hogere refreshrate dan de standaard 60 Hz die we bij onze smartphones gewoon zijn. OnePlus wil alleen nog maar zijn zogenaamde Fluid Display gebruiken voor toekomstige telefoons, en wie een telefoon met een 90 Hz-scherm of een hogere refreshrate gebruikt, wil daarna niet meer terug naar een smartphone met een 60 Hz-scherm omdat die animaties als lag aanvoelen.
Naast 90 Hz-schermen kregen we ook al panelen, met een nog hogere 120 Hz-verversingsgraad te zien. De Razer Phone pakte voor het eerst uit met zo'n scherm, maar we zagen het ook al bijvoorbeeld bij de ASUS ROG Phone 2. XDA Developers heeft recent ontdekt dat ook Xiaomi een telefoon wil uitbrengen met een 120 Hz-scherm, want voor het eerst werd in de bètaversie van MIUI 11 gevonden dat Xiaomi werkt aan software-ondersteuning voor een 120 Hz-scherm.
Volgens de website zal je als gebruiker bij de scherminstellingen kunnen bepalen of je wil kiezen voor een 120 HZ- of 60 Hz-verversingsgraad. Een mogelijk voordeel van een 60 Hz-scherm is de betere accuduur, en door de instelling zal Xiaomi-gebruikers zelf de keuze laten.
De Xiaomi Mi Mix Alpha concepttelefoon van Xiaomi
Xiaomi Mi 10?
Verder zijn nog geen details bekend over de aankomende telefoon van Xiaomi, maar we verwachten dat het om een high-end model zal gaan. Een mogelijke kandidaat voor het verbeterde scherm is de opvolger van de Xiaomi Mi 9, dat is Xiaomi's vlaggenschip in het voorjaar, die mogelijk 'Xiaomi Mi 10' zal heten. We verwachten ook nog meer telefoons te zien van andere fabrikanten met 90 Hz en 120 Hz-schermen.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties