Vodafone Thuis: het eindoordeel [ADV]
![Vodafone Thuis: het eindoordeel [ADV]](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:1200/height:800/crop:0.999:0.99/dpr:1/el:1/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fandroidworld.nl%2Fimages%2F2020-12%2F62c08008176a251410628e58e4911706-5fce947074b02.png)
Zenderpakketten, interactieve tv en app
De afgelopen weken zijn er steeds onderdelen van Vodafone Thuis getest. Eerst waren de zenderpakketten, interactieve tv en de Vodafone-app aan de beurt. Ferdinand vatte de algemene tendens goed samen: ‘‘Contact gehad met de klantenservice om een extra zenderpakket te activeren. Dit was zo geregeld, na 10 minuten de tv-box opnieuw opgestart (tip van de klantenservice) en alle nieuwe zenders waren beschikbaar. Vooral mijn vriendin was erg blij met de kinderzenders en RTL Lounge. Zelf vond ik de extra zenders van Discovery erg leuk om naar te kijken.’
Ook de interactieve tv-diensten van Vodafone Thuis, alsmede de Vodafone-app krijgen allen goede beoordelingen. Er is uiteraard altijd ruimte voor verbetering, maar er was erg goed mee te werken en er werden geen problemen gemeld.
Heel veel speedtesten
We moeten ze één ding nageven, de AW-insiders, ze zijn goed in het draaien van speedtesten. We hebben er tientallen voorbij zien komen tijdens de test en wat blijkt: de beloofde snelheid wordt gewoon gehaald! Ook op dit onderdeel scoort Vodafone Thuis in het eindoordeel erg goed.
Over het bellen had Sander het volgende te melden: "Wij hebben de goedkoopste vorm gekozen, aangezien we het vooral hebben om bereikbaar te zijn op ons vaste nummer dat we al bijna 15 jaar hebben. Over het algemeen belt alleen familie ons op onze vaste lijn. Wanneer we zelf bellen, gebruiken we meestal de mobiele telefoon. We zijn verder zeer tevreden over het bellen, goede geluidskwaliteit." Ook hier komt de keuzevrijheid weer naar boven.
Eindoordeel
We hebben de AW-insiders gevraagd een eindoordeel te geven met daarin een bericht voor nieuwe klanten, onderstaand een paar quotes.
‘Power to you is zeker wat je krijgt met dit product. Qua prijs, het aanbod van pakketten en de goede ondersteuning vanuit de klantenservice en de Belcompany-winkels.’
‘Vodafone Thuis is zeker aan te raden. Installatie wordt netjes uitgevoerd en je wordt ook nog gebeld of alles naar wens is verlopen en of er nog vragen of problemen zijn. Erg netjes. De beloofde internetsnelheid wordt gehaald met mijn glasvezel abonnement‘
‘Vodafone thuis, precies wat nodig is om je digitaal ook echt thuis te voelen.’
‘Gewoon doen. Geen gezeur en een eerlijke prijs’
We kijken samen met Vodafone terug op een geslaagde test waarbij we de input van de AW-insiders enorm waarderen, bedankt! Ben je na het lezen van de ervaringen overtuigd? Check dan alles wat je moet weten over Vodafone Thuis.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties